Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.11.2007, 18:40.11

Premiere AU

Zdravim vsetkych,
ide momentalne AU pre Premiere?Bol som dlhsie prec,takze nemam prehlad.Mam Illusion M3,natiahol som tam najnovsiu Vectru,co som nasiel/5.10/ a nejde.
Dikes
uživatel
jozibaci
27.11.2007, 18:42.07

RE: Premiere AU

musis zadat manualne ale vypni AU.. :)
uživatel
mako45
27.11.2007, 18:45.08

RE: Premiere AU

OK,kluc som nasiel......dik
ale ked vypnem AU,ostane aktivny kluc na DigiTV? ;)
uživatel
jozibaci
27.11.2007, 18:48.58

RE: Premiere AU

vypni nahod kluc!a potom ho jednoducho zapni ked ti to na behne!
uživatel
mako45
27.11.2007, 18:49.26

RE: Premiere AU

Jednou načtené klíče se už nezmění.Až zase po nové aktualizaci.
uživatel
toto
27.11.2007, 18:50.38

RE: Premiere AU

diky,vsetko ide......caf
uživatel
jozibaci