| 27.11.2007, 18:40.11 | |
Premiere AUZdravim vsetkych,ide momentalne AU pre Premiere?Bol som dlhsie prec,takze nemam prehlad.Mam Illusion M3,natiahol som tam najnovsiu Vectru,co som nasiel/5.10/ a nejde. Dikes |
![]() jozibaci |
| 27.11.2007, 18:42.07 | |
RE: Premiere AUmusis zadat manualne ale vypni AU.. :) |
![]() mako45 |
| 27.11.2007, 18:45.08 | |
RE: Premiere AUOK,kluc som nasiel......dikale ked vypnem AU,ostane aktivny kluc na DigiTV? ;) |
![]() jozibaci |
| 27.11.2007, 18:48.58 | |
RE: Premiere AUvypni nahod kluc!a potom ho jednoducho zapni ked ti to na behne! |
![]() mako45 |
| 27.11.2007, 18:49.26 | |
RE: Premiere AUJednou načtené klíče se už nezmění.Až zase po nové aktualizaci. |
![]() toto |
| 27.11.2007, 18:50.38 | |
RE: Premiere AUdiky,vsetko ide......caf |
![]() jozibaci |