Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.11.2007, 18:40.22

1+1 Int. 4°W

Znáte někdo Aktuální keys ?
uživatel
mirasat
27.11.2007, 18:45.26

RE:

kod Viaccess 2.6- nejde v EMU- vcera to este slo FTA, tak neviem co sa stalo
uživatel
Marian21
27.11.2007, 18:46.28

RE: 1+1 Int. 4°W

aha ty si myslel tu v Biss: 1A 2B 3C 00 4D 5E 6F 00
uživatel
Marian21
27.11.2007, 18:48.54

RE: 1+1 Int. 4°W

asi sa nieco stalo, lebo ani mne nejde- prave som to vyskusal
uživatel
Marian21
27.11.2007, 18:57.39

Proto se ptám...

Zatím jsem nové keys neobjevil
uživatel
mirasat
27.11.2007, 19:01.09

RE: 1+1 Int. 4°W

1+1 pouziva ine Biss kluce ako 1+1 Int.
uživatel
bmilan
27.11.2007, 19:02.41

bmilan

od dnes je 1+1 kodovana vo Viaccese a 1+1 Int zozstava v Bisse len keys su asi ine
uživatel
Marian21
27.11.2007, 19:11.38

RE: 1+1 int 4°W

Myslíš 1plus1 10721(H) 27500 (3/4)

100% 1A,2B,3C,4D,5E,67,

Stáhni si keys ze známého webu.
uživatel
zizi
27.11.2007, 19:44.14

1+1

Ked hraje Dynamo Kyjev doma zapas LM,stanica je zakodovana.
uživatel
stamar
27.11.2007, 19:56.13

RE: 1+1 Int. 4°W

Díky za rekce.
Šlo mi o 1+1 , takže sorry za dezinformaci.
uživatel
mirasat