| 27.11.2007, 18:40.22 | |
1+1 Int. 4°WZnáte někdo Aktuální keys ? |
![]() mirasat |
| 27.11.2007, 18:45.26 | |
RE:kod Viaccess 2.6- nejde v EMU- vcera to este slo FTA, tak neviem co sa stalo |
![]() Marian21 |
| 27.11.2007, 18:46.28 | |
RE: 1+1 Int. 4°Waha ty si myslel tu v Biss: 1A 2B 3C 00 4D 5E 6F 00 |
![]() Marian21 |
| 27.11.2007, 18:48.54 | |
RE: 1+1 Int. 4°Wasi sa nieco stalo, lebo ani mne nejde- prave som to vyskusal |
![]() Marian21 |
| 27.11.2007, 18:57.39 | |
Proto se ptám...Zatím jsem nové keys neobjevil |
![]() mirasat |
| 27.11.2007, 19:01.09 | |
RE: 1+1 Int. 4°W1+1 pouziva ine Biss kluce ako 1+1 Int. |
![]() bmilan |
| 27.11.2007, 19:02.41 | |
bmilanod dnes je 1+1 kodovana vo Viaccese a 1+1 Int zozstava v Bisse len keys su asi ine |
![]() Marian21 |
| 27.11.2007, 19:11.38 | |
RE: 1+1 int 4°WMyslíš 1plus1 10721(H) 27500 (3/4)100% 1A,2B,3C,4D,5E,67, Stáhni si keys ze známého webu. |
![]() zizi |
| 27.11.2007, 19:44.14 | |
1+1Ked hraje Dynamo Kyjev doma zapas LM,stanica je zakodovana. |
![]() stamar |
| 27.11.2007, 19:56.13 | |
RE: 1+1 Int. 4°WDíky za rekce.Šlo mi o 1+1 , takže sorry za dezinformaci. |
![]() mirasat |