Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.11.2007, 19:02.10

c+ evantos a c+ deportes !!!!

idu vam tieto programi cez emu??? mne nechcu aj ked mam aktual keys....idemi skoro vstetko od d+ ale tieto dva mi nejako nechcu ist....????????
uživatel
Shumi21
27.11.2007, 19:04.09

RE:

Deportes, Accion, Cartoon, Disney atd-uz v Nagra3-treba lepsie citat a nie zbytocne zakladat vlakna
uživatel
Marian21
27.11.2007, 19:04.14

RE: c+ evantos a c+ deportes !!!!

uz su v NAGRA 3
uživatel
romkoh
27.11.2007, 19:12.35

RE: c+ evantos a c+ deportes !!!!

aha tak to je v pi.i a riadnej !!!!! ;P ;P ;P ;P
uživatel
Shumi21