| 27.11.2007, 19:02.10 | |
c+ evantos a c+ deportes !!!!idu vam tieto programi cez emu??? mne nechcu aj ked mam aktual keys....idemi skoro vstetko od d+ ale tieto dva mi nejako nechcu ist....???????? |
![]() Shumi21 |
| 27.11.2007, 19:04.09 | |
RE:Deportes, Accion, Cartoon, Disney atd-uz v Nagra3-treba lepsie citat a nie zbytocne zakladat vlakna |
![]() Marian21 |
| 27.11.2007, 19:04.14 | |
RE: c+ evantos a c+ deportes !!!!uz su v NAGRA 3 |
![]() romkoh |
| 27.11.2007, 19:12.35 | |
RE: c+ evantos a c+ deportes !!!!aha tak to je v pi.i a riadnej !!!!! ;P ;P ;P ;P |
![]() Shumi21 |