| 27.11.2007, 19:02.26 | |
Homecast 150Chcel by som poprosit nejakeho dobreho cloveka o pomoc,spadol mi pocitac ,mam sat.prijmac Homecast 150,potreboval by som loader na poslanie softcamu ,zatial na lepsi stroj nemam financie ,dakujem pekne za pomoc |
![]() Redstar |
| 27.11.2007, 19:30.18 | |
RE: Homecast 150dej kontakt. pošlu |
![]() digifajn |
| 27.11.2007, 19:53.10 | |
RE: Homecast 150badboy@centrum.sk icq 404758981 |
![]() Redstar |
| 27.11.2007, 21:30.11 | |
RE: Homecast 150zdravim da sa prerobit Hom... 150 tak, aby islo na nom DigiTv? |
![]() papik |
| 28.11.2007, 01:28.41 | |
RE: Homecast 150spadol počítač ,ale internet nie |
![]() pierrepetr |
| 28.11.2007, 07:07.46 | |
RE: Homecast 150jj d sa ide to pekne |
![]() Redstar |