Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.11.2007, 19:02.26

Homecast 150

Chcel by som poprosit nejakeho dobreho cloveka o pomoc,spadol mi pocitac ,mam sat.prijmac Homecast 150,potreboval by som loader na poslanie softcamu ,zatial na lepsi stroj nemam financie ,dakujem pekne za pomoc
uživatel
Redstar
27.11.2007, 19:30.18

RE: Homecast 150

dej kontakt. pošlu
uživatel
digifajn
27.11.2007, 19:53.10

RE: Homecast 150

badboy@centrum.sk icq 404758981
uživatel
Redstar
27.11.2007, 21:30.11

RE: Homecast 150

zdravim da sa prerobit Hom... 150 tak, aby islo na nom DigiTv?
uživatel
papik
28.11.2007, 01:28.41

RE: Homecast 150

spadol počítač ,ale internet nie
uživatel
pierrepetr
28.11.2007, 07:07.46

RE: Homecast 150

jj d sa ide to pekne
uživatel
Redstar