| 27.11.2007, 19:07.36 | |
Gibertini 100 cmIšlo bz na Gibertinu 100 cm na držiak 4 19,2 st, 13 st. 23,5 st a 1,0 st W ?Ak áno aká je tam cca reyerva? dik |
![]() Tami |
| 27.11.2007, 20:20.19 | |
RE: Gibertini 100 cmTreba 2 paraboly. |
![]() ahe56 |
| 28.11.2007, 07:17.11 | |
RE: Gibertini 100 cmOriginální multifeed Gibertini pro 4LNB má rozsah 3 až 25°.S parabolou 100cm zcela jistě. |
![]() Jaros |
| 28.11.2007, 07:21.18 | |
RE: Gibertini 100 cmPro zajímavost viz.: www.dressler.cx/satelit |
![]() Jaros |
| 28.11.2007, 08:34.19 | |
RE: Gibertini 100 cmna obrazku je talianska 85 al ! |
![]() satan |
| 28.11.2007, 11:21.33 | |
RE: Gibertini 100 cmŠilhání na 20 a více stupňů s parabolou, která na to není úplně určena bude asi vždycky na mezi - která se projeví při horším počasí na krajních družicích.Jediná otázka je: co je to horší počasí. Odpověď trošku závisí na použitých LNB, na tom, jak dobrý je diseqc switch, jak dlouhý a jak dobrý je koax k přijímači, na tom, jak vypadají vstupní obvody tuneru. Prostě komplex otázek. Osobně bych rozhodně místo Gibertini použil toroidní anténu. Rozdíl v penězích není až tak dramatický, výsledek bude mnohem lepší. K tomu raději 8/1 switch - pro budoucnost a mohl bych tam veczopat ještě třeba 5e, 4w, 10e, 26e nebo další podle názoru a potřeby. |
![]() Antonín |