Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.11.2007, 19:07.36

Gibertini 100 cm

Išlo bz na Gibertinu 100 cm na držiak 4 19,2 st, 13 st. 23,5 st a 1,0 st W ?Ak áno aká je tam cca reyerva? dik
uživatel
Tami
27.11.2007, 20:20.19

RE: Gibertini 100 cm

Treba 2 paraboly.
uživatel
ahe56
28.11.2007, 07:17.11

RE: Gibertini 100 cm

Originální multifeed Gibertini pro 4LNB má rozsah 3 až 25°.
S parabolou 100cm zcela jistě.
uživatel
Jaros
28.11.2007, 07:21.18

RE: Gibertini 100 cm

Pro zajímavost viz.: www.dressler.cx/satelit
uživatel
Jaros
28.11.2007, 08:34.19

RE: Gibertini 100 cm

na obrazku je talianska 85 al !
uživatel
satan
28.11.2007, 11:21.33

RE: Gibertini 100 cm

Šilhání na 20 a více stupňů s parabolou, která na to není úplně určena bude asi vždycky na mezi - která se projeví při horším počasí na krajních družicích.
Jediná otázka je: co je to horší počasí.
Odpověď trošku závisí na použitých LNB, na tom, jak dobrý je diseqc switch, jak dlouhý a jak dobrý je koax k přijímači, na tom, jak vypadají vstupní obvody tuneru. Prostě komplex otázek.
Osobně bych rozhodně místo Gibertini použil toroidní anténu. Rozdíl v penězích není až tak dramatický, výsledek bude mnohem lepší. K tomu raději 8/1 switch - pro budoucnost a mohl bych tam veczopat ještě třeba 5e, 4w, 10e, 26e nebo další podle názoru a potřeby.
uživatel
Antonín