| 27.11.2007, 19:20.35 | |
Gital versus TaTJestliže Gital upustí od zpoplatnění nabídky programů tzv. "a la carte" a přejde tak jako TaT na klasickou placenou televizi,tak si myslím že je to krok zpátky tudíž proti zákazníkovi a já osobně budu mít kartu k ničemu protože jsem si ji pořídil hlavně kvůli ČT4Sport,protože nemám dosud ani možnost příjmu terestrické digit.TV |
![]() kaliv |
| 27.11.2007, 19:48.19 | |
RE: Gital versus TaTcena za Sektrum jim teda neklapla, ale je to o tom že s něčím přijít musí a balíčkování to doufám nebude. Doufám v kombinaci jednotlivých programů. |
![]() fido1 |
| 27.11.2007, 19:57.57 | |
gital versus TaTJestli máte na mysli kvalitu obrazovou od gitalu tak toje mizérie za ty prachy... |
![]() kaliv |
| 27.11.2007, 20:00.34 | |
RE: Gital versus TaT1. záleží na čem to pouštíte ;)2. nic z lepší kvalitou v našich šířkách zatím neběží pokud vím. |
![]() fido1 |
| 27.11.2007, 20:01.22 | |
ano přijdous něčím velmi zajímavým...ale nemohu....rozhodně to nebude špatné,to je to co mohu říci....ps: prosím,nepište mi,že jsem něco nakousl a neřekl...určitě jste rozumní a pochopíte dik |
![]() cb21 |
| 27.11.2007, 20:51.30 | |
cb21Slysel jsem,jiz jsi psal. |
![]() nella |