Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.11.2007, 19:20.35

Gital versus TaT

Jestliže Gital upustí od zpoplatnění nabídky programů tzv. "a la carte" a přejde tak jako TaT na klasickou placenou televizi,tak si myslím že je to krok zpátky tudíž proti zákazníkovi a já osobně budu mít kartu k ničemu protože jsem si ji pořídil hlavně kvůli ČT4Sport,protože nemám dosud ani možnost příjmu terestrické digit.TV
uživatel
kaliv
27.11.2007, 19:48.19

RE: Gital versus TaT

cena za Sektrum jim teda neklapla, ale je to o tom že s něčím přijít musí a balíčkování to doufám nebude. Doufám v kombinaci jednotlivých programů.
uživatel
fido1
27.11.2007, 19:57.57

gital versus TaT

Jestli máte na mysli kvalitu obrazovou od gitalu tak toje mizérie za ty prachy...
uživatel
kaliv
27.11.2007, 20:00.34

RE: Gital versus TaT

1. záleží na čem to pouštíte ;)
2. nic z lepší kvalitou v našich šířkách zatím neběží pokud vím.
uživatel
fido1
27.11.2007, 20:01.22

ano přijdou

s něčím velmi zajímavým...ale nemohu....rozhodně to nebude špatné,to je to co mohu říci....
ps: prosím,nepište mi,že jsem něco nakousl a neřekl...určitě jste rozumní a pochopíte dik
uživatel
cb21
27.11.2007, 20:51.30

cb21

Slysel jsem,jiz jsi psal.
uživatel
nella