| 27.11.2007, 19:30.09 | |
Ferguson 7318 soft A03 a restartAž doposud vše OK.Teď na jednom z přijímačů kde mám tento soft se mi začal Ferguson restartovat. Dělá to pouze na Astře 23,5E, na transpondéru 12525 !! Vše ostatní bez problémů. Má někdo nějaké vysvětlení? Díky za reakce. |
![]() ok2li |
| 27.11.2007, 19:33.48 | |
Stejný problémPřesně to se mi stalo, předevčírem jsem měl od vás odpověď, že mám asi chybnou kartu. Ano, dělá mi to taky. Neměl jsem na to už nervy a vrátil tam původní soft. |
![]() BLAZ |
| 27.11.2007, 19:55.16 | |
RE: Ferguson 7318 soft A03 a restartStejně tak u mě. problém byl hned po nahrání A03 se smazal seting a tabulka nagra klíčů. Když jsem to doplnil, po otevření programů na Astře 23.5E se přijíač začal dokola restartovat. Vrátil jsem původní a je klid. |
![]() 333 |
| 27.11.2007, 19:58.46 | |
RE: Ferguson 7318 soft A03 a restartJe zajímavé, že to dělá pouze na tom jednom transpondéru !!! |
![]() ok2li |
| 27.11.2007, 20:17.48 | |
RE: Ferguson 7318 soft A03 a restartJo to je fakt, jinak všechno šlapalo bez problémů, už se mi to začalo líbit i po těch prvotních problémech, až do chvíle, než jsem přepnul na astra3 |
![]() 333 |