Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.11.2007, 19:30.09

Ferguson 7318 soft A03 a restart

Až doposud vše OK.
Teď na jednom z přijímačů kde mám tento soft se mi začal Ferguson restartovat.
Dělá to pouze na Astře 23,5E, na transpondéru 12525 !!
Vše ostatní bez problémů.
Má někdo nějaké vysvětlení?
Díky za reakce.
uživatel
ok2li
27.11.2007, 19:33.48

Stejný problém

Přesně to se mi stalo, předevčírem jsem měl od vás odpověď, že mám asi chybnou kartu. Ano, dělá mi to taky. Neměl jsem na to už nervy a vrátil tam původní soft.
uživatel
BLAZ
27.11.2007, 19:55.16

RE: Ferguson 7318 soft A03 a restart

Stejně tak u mě. problém byl hned po nahrání A03 se smazal seting a tabulka nagra klíčů. Když jsem to doplnil, po otevření programů na Astře 23.5E se přijíač začal dokola restartovat. Vrátil jsem původní a je klid.
uživatel
333
27.11.2007, 19:58.46

RE: Ferguson 7318 soft A03 a restart

Je zajímavé, že to dělá pouze na tom jednom transpondéru !!!
uživatel
ok2li
27.11.2007, 20:17.48

RE: Ferguson 7318 soft A03 a restart

Jo to je fakt, jinak všechno šlapalo bez problémů, už se mi to začalo líbit i po těch prvotních problémech, až do chvíle, než jsem přepnul na astra3
uživatel
333