| 27.11.2007, 19:34.58 | |
D+ v N3tak pokud neni chyba u me a nevypadlo AU, tak cely D+ preslo prave kompletne do N3 |
![]() MartinekM |
| 27.11.2007, 19:36.44 | |
RE: a mame po ptakachano KO full... |
![]() Marian21 |
| 27.11.2007, 19:38.10 | |
RE: D+ v N3Už jsem to tu dneska psal.Posílají do au nesmysly a Openbox jim to žere, nic víc. |
![]() mirasat |
| 27.11.2007, 19:38.51 | |
mirasatmas pravdu |
![]() Marian21 |
| 27.11.2007, 19:40.58 | |
RE: D+ v N3nj coz je znamka, ze uz to moc dlouho trvat nebude a bude tma...vsiml jsem si ze u kanalu ktere jeste nepreslz do N3 pridali k CAID 1801 jeste CAID 1810...takze to bude asi velmi brzo... |
![]() MartinekM |
| 27.11.2007, 19:42.53 | |
RE_CAID 1810 je na vsetkych D+ kanalov taky mesiac a teraz uz postupne odpojuju 1801 |
![]() Marian21 |
| 27.11.2007, 19:44.28 | |
RE:D+ v N3Zdravím,u mňa tiež KO, Openbox x 820. |
![]() chiros125 |
| 27.11.2007, 19:47.28 | |
illusion m5mne to ešte funguje |
![]() koso77 |
| 27.11.2007, 19:47.29 | |
RE: D+ v N3Na Diablu to jede,ted se divam na Taqillu. Byla zmena klice. |
![]() zdenekddd |
| 27.11.2007, 19:49.12 | |
RE:akurat AU nejeko hapruje, ale este to funguje |
![]() Marian21 |
| 27.11.2007, 19:51.28 | |
Na opene 8xxhapruje automatika po zadani rucne sa kluce sami prepisu.Cakat na new soft nema cena za chvilu i tak vsetko off all N3. |
![]() Ylva |
| 27.11.2007, 19:53.35 | |
D+ okaspoň u mňa na zdieľaní... hehe |
![]() oneeeee |
| 27.11.2007, 19:53.49 | |
A máte zaseo čem psát |
![]() nemo |
| 27.11.2007, 19:57.42 | |
Re:D+Zmente si klicea muzete zase cucet.4101/ 01/ 26 f5 d0 8e 25 5a 8e 68 82 6b 99 5a 88 a3 6e de :))) |
![]() pivnik |
| 27.11.2007, 19:58.19 | |
počítámže 1. už komplet koale taky počítám,že cca 20tého .....:-) ale pšššt |
![]() cb21 |
| 27.11.2007, 20:56.19 | |
Zlaty česky hlavičkyTo by v tom byl čert abychom na něco nedošli |
![]() pinhook |
| 28.11.2007, 08:49.56 | |
RE: D+ v N3Velmi naivní představa. |
![]() Antonín |