Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.11.2007, 19:34.58

D+ v N3

tak pokud neni chyba u me a nevypadlo AU, tak cely D+ preslo prave kompletne do N3
uživatel
MartinekM
27.11.2007, 19:36.44

RE: a mame po ptakach

ano KO full...
uživatel
Marian21
27.11.2007, 19:38.10

RE: D+ v N3

Už jsem to tu dneska psal.
Posílají do au nesmysly a Openbox jim to žere, nic víc.
uživatel
mirasat
27.11.2007, 19:38.51

mirasat

mas pravdu
uživatel
Marian21
27.11.2007, 19:40.58

RE: D+ v N3

nj coz je znamka, ze uz to moc dlouho trvat nebude a bude tma...vsiml jsem si ze u kanalu ktere jeste nepreslz do N3 pridali k CAID 1801 jeste CAID 1810...takze to bude asi velmi brzo...
uživatel
MartinekM
27.11.2007, 19:42.53

RE_

CAID 1810 je na vsetkych D+ kanalov taky mesiac a teraz uz postupne odpojuju 1801
uživatel
Marian21
27.11.2007, 19:44.28

RE:D+ v N3

Zdravím,u mňa tiež KO, Openbox x 820.
uživatel
chiros125
27.11.2007, 19:47.28

illusion m5

mne to ešte funguje
uživatel
koso77
27.11.2007, 19:47.29

RE: D+ v N3

Na Diablu to jede,ted se divam na Taqillu. Byla zmena klice.
uživatel
zdenekddd
27.11.2007, 19:49.12

RE:

akurat AU nejeko hapruje, ale este to funguje
uživatel
Marian21
27.11.2007, 19:51.28

Na opene 8xx

hapruje automatika po zadani rucne sa kluce sami prepisu.
Cakat na new soft nema cena za chvilu i tak vsetko off all N3.
uživatel
Ylva
27.11.2007, 19:53.35

D+ ok

aspoň u mňa na zdieľaní... hehe
uživatel
oneeeee
27.11.2007, 19:53.49

A máte zase

o čem psát
uživatel
nemo
27.11.2007, 19:57.42

Re:D+

Zmente si klicea muzete zase cucet.
4101/
01/
26 f5 d0 8e 25 5a 8e 68
82 6b 99 5a 88 a3 6e de :)))
uživatel
pivnik
27.11.2007, 19:58.19

počítám

že 1. už komplet ko
ale taky počítám,že cca 20tého .....:-) ale pšššt
uživatel
cb21
27.11.2007, 20:56.19

Zlaty česky hlavičky

To by v tom byl čert abychom na něco nedošli
uživatel
pinhook
28.11.2007, 08:49.56

RE: D+ v N3

Velmi naivní představa.
uživatel
Antonín