Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.11.2007, 19:51.34

cs film

měl jsem 5 roků upc a ted mám měsíc digi jsem fanda českých filmů a ted když budou dávat pohádky pro děti tak mám ještě větší zájem o tento program.dá se na parabolu která je natočena da digi přidat držák na cs link.Poradte nejlevnější řešení jde mi pouze o cs film.
dík
uživatel
rossi
27.11.2007, 20:04.46

RE: cs film

Druhá parabola na 23,5 st E tam je CS Link, sa mi zdá že inde to nejde.
uživatel
Tami
27.11.2007, 20:11.08

RE: cs film

právě druhou parabolu nemám kam dát není prostě místo
uživatel
rossi
27.11.2007, 20:27.20

RE: cs film

no a cs film.je placený kanál chce to kartu atd...no za levno to asi nebude,,,,,,,,pzn..(tak použij motor)
uživatel
Karlos1