Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.11.2007, 20:05.58

D+ ko

prave sa to stalo padlo my to
uživatel
maros21
27.11.2007, 20:09.29

diablo ok

tedy zatím
uživatel
cb21
27.11.2007, 20:10.00

RE: D+ ko

Na Visionetu to s novými klíči šlape! Tak neplaš!
uživatel
Bob 2
27.11.2007, 20:17.12

RE: D+ ko

a kam chodiš na tie nove kluče?dnes som ich daval
uživatel
maros21
27.11.2007, 20:25.44

RE: D+ ko

Pro maros21 - použil jsem ty od pivnika, viz níže.
uživatel
Bob 2
27.11.2007, 20:46.41

RE: D+ ko

nejdu my ani tie kluče od neho neviem prečo
:(((
uživatel
maros21
27.11.2007, 20:47.45

RE: D+ ko

D+ 00 :C6 D6 68 0B 28 42 26 EF E5 71 CB 67 9B 35 9A 54
uživatel
IVIL
27.11.2007, 20:57.26

RE: D+ ko

diky moc vali my to :)))
uživatel
maros21