Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.11.2007, 20:51.30

Modul Conax 4.00e

Na co se dá v dnešní době ještě využít Conax modul ?
Popř. co s ním . Díky předem.
uživatel
Sharing
27.11.2007, 21:15.07

RE: Modul Conax 4.00e

Technisat Radio MTV Unlimited napr.
uživatel
dempsey
27.11.2007, 21:33.25

dempsy

chtěl dodat: za 1500kč na rok...já bych do toho nešel...max.za 500
uživatel
cb21
27.11.2007, 21:39.34

ještě možná

...mm..myslim,že galaxie sport bude v dvb t kodovat conaxem...pozn.:tak jako některé přenosy v tušim 300mhz síti dvb t ve východních Čechách mezi vykrejvači.Maj tam myslim ještě starý conax který by mohl jít v emu (to byla spíš zajímavost)
uživatel
cb21
27.11.2007, 21:40.18

RE: Modul Conax 4.00e

každý špás niečo stojí....aj opatrovateľka potrebuje z niečoho žiť :))) :))) :))) o čom zrejme niečo vieš keďže dnes určite varuje niekto iný ako Ty / podľa počtu a frekvencie Tvojich príspevkov :8)
uživatel
dempsey