| 27.11.2007, 20:51.30 | |
Modul Conax 4.00eNa co se dá v dnešní době ještě využít Conax modul ?Popř. co s ním . Díky předem. |
![]() Sharing |
| 27.11.2007, 21:15.07 | |
RE: Modul Conax 4.00eTechnisat Radio MTV Unlimited napr. |
![]() dempsey |
| 27.11.2007, 21:33.25 | |
dempsychtěl dodat: za 1500kč na rok...já bych do toho nešel...max.za 500 |
![]() cb21 |
| 27.11.2007, 21:39.34 | |
ještě možná...mm..myslim,že galaxie sport bude v dvb t kodovat conaxem...pozn.:tak jako některé přenosy v tušim 300mhz síti dvb t ve východních Čechách mezi vykrejvači.Maj tam myslim ještě starý conax který by mohl jít v emu (to byla spíš zajímavost) |
![]() cb21 |
| 27.11.2007, 21:40.18 | |
RE: Modul Conax 4.00ekaždý špás niečo stojí....aj opatrovateľka potrebuje z niečoho žiť :))) :))) :))) o čom zrejme niečo vieš keďže dnes určite varuje niekto iný ako Ty / podľa počtu a frekvencie Tvojich príspevkov :8) |
![]() dempsey |