Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.11.2007, 20:59.02

nejdou mi klice

nejdou mi klice na digi co s tim mam delat?
uživatel
basla
27.11.2007, 21:01.54

re:

nepíšeš co máš za přijímač a ani jaké emu popř. kartu používáš
uživatel
Sharing
27.11.2007, 21:02.03

RE: nejdou mi klice

mam philips 6010
uživatel
basla
27.11.2007, 21:11.53

klíče

v softcam.key přepsat na správnej.
uživatel
nemo
28.11.2007, 13:03.50

RE: nejdou mi klice

Mě nejde CS link. Můžete poradit klíče? Můžete do mejlu. Díky.
uživatel
Rys009
28.11.2007, 13:05.08

RE: nejdou mi klice

JO, a mám Homecast/Emtech 200 CI.
uživatel
Rys009