| 02.06.2007, 10:15.27 | |
Ferguson 7318Prosím o radu kde dělám chybu? Po nahrání nejnovějšího softu nemohu rozchodit D+. Klíče zadávám ručně přes DO a přesto to nejde.Zadává to do 4101 02 a 03 .Dělám to ok. nebo ne. Dík. |
![]() Hanz |
| 02.06.2007, 10:24.00 | |
RE: Ferguson 7318A máš vyplý sharing? |
![]() klokan |
| 02.06.2007, 10:29.00 | |
RE: Ferguson 7318sharing mode je vypnutý |
![]() Hanz |
| 02.06.2007, 10:38.06 | |
RE: Ferguson 7318Včerejší klíče do řádků 00 01 |
![]() andrikos |
| 02.06.2007, 10:46.33 | |
Dík už to jedeDíky za pomoc už to jede. |
![]() Hanz |