Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
03.06.2007, 16:23.34

Jaké vybrat družice ?

Zdravím
chtěl bych si pořídit parabolu 90 Toroidal a chtěl chci na ni dát 8 konvertorů. A ted již ty dotazy ?
1. jakých 8 družic vybrat ?
2. jaké použít konvertory ?
3. jaký použít DiSEqC přepínač ?
Jedna z těch družic musí být Intelsat kvůli DIGI.
Co se týká přístroje tak zatím ten od DIGI ale časem něco lepšího.
Díky za odpovědi.
Dušan
uživatel
dtpduk
03.06.2007, 19:25.57

trtsoft

a co budes mit za prijimac ? na 8 LNB uz abys mel pomalu neco co umi tak 8tis programovych pozic, ja mam 4 lnb a jaksi uz me bylo sdeleno ze pametova mista zaplnena (a to mam 4tis pozic) - pochopitelne jde vymazat kodovane a je pulka volna ze...
uživatel
trtsoft