Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
03.06.2007, 17:02.00

Rocková rádia v emu

Máte někdo tip na opravdu dobrá rocková rádia.Děkuji.
uživatel
hammett
03.06.2007, 18:46.32

Re:

Virgin radia na 28°E
uživatel
mirecek
03.06.2007, 20:03.47

astra 19,2°

Paket Premiere.
uživatel
oneeeee
03.06.2007, 20:35.03

@oneeeee

S tebou je legrace.

Tento paket jde pouze na oficiální karty.
Takové řeči,že to jde tam anebo tady......???
uživatel
zizi
03.06.2007, 21:01.45

RE: Rocková rádia v emu

Ale mne to ide. Aspoň na dreamboxe čo mám ano. Samozrejme mám sharing ... No a to majú tu viacerý. Preto som napísal , ešte pred mesiacom to išlo aj v emu.
uživatel
oneeeee
03.06.2007, 21:20.27

RE: Rocková rádia v emu

Že by dreambox? Pokud ano pak blahopřeji.

V EMU to šlo,to ano.
Tedˇsi uvědomuji,že dreambox má jiný způsob dekod.
uživatel
zizi
03.06.2007, 22:12.58

zizi

ďakujem. Ešte ma zaujíma nautilus , ale tá cena za kus asi každého odradí. http://oneeeee.webovastranka.sk/
uživatel
oneeeee
04.06.2007, 09:15.55

@zizi

muzes prosim ICQ 349 941 385 ??
uživatel
kos