| 03.06.2007, 17:02.00 | |
Rocková rádia v emuMáte někdo tip na opravdu dobrá rocková rádia.Děkuji. |
![]() hammett |
| 03.06.2007, 18:46.32 | |
Re:Virgin radia na 28°E |
![]() mirecek |
| 03.06.2007, 20:03.47 | |
astra 19,2°Paket Premiere. |
![]() oneeeee |
| 03.06.2007, 20:35.03 | |
@oneeeeeS tebou je legrace.Tento paket jde pouze na oficiální karty. Takové řeči,že to jde tam anebo tady......??? |
![]() zizi |
| 03.06.2007, 21:01.45 | |
RE: Rocková rádia v emuAle mne to ide. Aspoň na dreamboxe čo mám ano. Samozrejme mám sharing ... No a to majú tu viacerý. Preto som napísal , ešte pred mesiacom to išlo aj v emu. |
![]() oneeeee |
| 03.06.2007, 21:20.27 | |
RE: Rocková rádia v emuŽe by dreambox? Pokud ano pak blahopřeji.V EMU to šlo,to ano. Tedˇsi uvědomuji,že dreambox má jiný způsob dekod. |
![]() zizi |
| 03.06.2007, 22:12.58 | |
ziziďakujem. Ešte ma zaujíma nautilus , ale tá cena za kus asi každého odradí. http://oneeeee.webovastranka.sk/ |
![]() oneeeee |
| 04.06.2007, 09:15.55 | |
@zizimuzes prosim ICQ 349 941 385 ?? |
![]() kos |