Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.12.2007, 12:10.03

Openbox 810 soft 5.20

Idu Vam premiere v AU ? STASTNE A VESELE PRAJEM !
uživatel
Jozef191
24.12.2007, 12:12.10

RE: Openbox 810 soft 5.20

ano,už od 5.15
uživatel
Saxon
24.12.2007, 12:12.15

RE: Openbox 810 soft 5.20

dej 5,15 a pujde urcite
uživatel
yyy
24.12.2007, 12:12.22

RE: Openbox 810 soft 5.20

ano idu
uživatel
Mikoho
24.12.2007, 13:39.22

RE: Openbox 810 soft 5.20

idú aj na 5.20 R^
uživatel
butters
24.12.2007, 16:35.00

RE: Openbox 810 soft 5.20

na ktorom transporderi treba zostat aby sa načítali klúče
dík
uživatel
fox
24.12.2007, 16:39.48

RE: Openbox 810 soft 5.20

Mě se osvědčil Haitmatkanal
uživatel
ZDK1