| 24.12.2007, 12:25.47 | |
Stastne a Vesele a at zije DigiDakujem na zaver roka nasim oddanym hackerom za ich nemale usilie, bohateho jeziska pre Nagra2 nech este vydrzi, v nemalej miere aj ipbox400 a emulatorom, nech to este rozkodovavaju v tej 24 hodinovej smene, cest ich praci! |
![]() mmarekk |
| 24.12.2007, 13:30.08 | |
RE: Stastne a Vesele a at zije DigiAt to nemusim psat znova, tak jim preji to same co mmarekk nademnou, hodne zdravi stesti a upechu v novem roce 2008. :8) |
![]() hmmm |