Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.12.2007, 12:25.47

Stastne a Vesele a at zije Digi

Dakujem na zaver roka nasim oddanym hackerom za ich nemale usilie, bohateho jeziska pre Nagra2 nech este vydrzi, v nemalej miere aj ipbox400 a emulatorom, nech to este rozkodovavaju v tej 24 hodinovej smene, cest ich praci!
uživatel
mmarekk
24.12.2007, 13:30.08

RE: Stastne a Vesele a at zije Digi

At to nemusim psat znova, tak jim preji to same co mmarekk nademnou, hodne zdravi stesti a upechu v novem roce 2008. :8)
uživatel
hmmm