Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.12.2007, 12:25.53

VH1 Classic FTA

spolu s VH1 na Astre
uživatel
Marian21
24.12.2007, 12:49.55

RE: VH1 Classic FTA

dobra zprava.jsem zvedav na jak dlouho.
uživatel
doktor1
24.12.2007, 13:03.32

RE: VH1 Classic FTA

áno práve som to naladil VH1 aj VH1 classic dúfam že nastálo R^
uživatel
Jupi
24.12.2007, 13:10.37

Marian21

Díky za dobrou zprávu. ;) R^
uživatel
digifajn
24.12.2007, 13:33.16

RE: VH1 Classic FTA

Jak to naladím na Goldenu 780 ?? V menu instalace vidím jen satelity. Nebo pokud zadám prohledat vše, najde to bez toho, aby to něco rozdrbalo ? Díky.
uživatel
polulin
24.12.2007, 13:39.25

VH1

Super, tomu říkám vánoce !!!
uživatel
mjan
24.12.2007, 13:53.56

RE: VH1 Classic FTA

Díky
uživatel
Jikot
24.12.2007, 15:18.54

hmm

čumim R^
uživatel
cb21
24.12.2007, 15:25.59

vh1

to to sú najlepšie vianoce všetkých čias kónečne nám sneží a pozerám vh1 super palec hore R^
uživatel
Jupi
24.12.2007, 16:29.25

MTV Two a MTV Base taky FTA

Jdou taky volně. Asi je to dárek k vánocům
uživatel
hifik
24.12.2007, 16:49.39

RE: VH1 Classic FTA

A mohli by to nechat jako dárek na celý rok :bigeyes: :bigeyes: :razz:
uživatel
digifajn
24.12.2007, 16:57.36

RE: VH1 Classic FTA

konec darku,me uz to nejde
uživatel
bbcman
24.12.2007, 17:09.47

RE: VH1 Classic FTA

Mě jo,ale na kabelovce.Jinak Rv
uživatel
milord
24.12.2007, 17:43.23

Vh1

Už to nejde to je škoda toto by mali dať na gitalky!!!
uživatel
Jupi
24.12.2007, 17:53.35

RE: VH1 Classic FTA

me to neva at davaj co chteji mam 2 jukeboxy od Sony na 600 CD a posloucham sve co chci i se zavrenyma ocima R^ :))) :)) :)
uživatel
papay