| 24.12.2007, 12:25.53 | |
VH1 Classic FTAspolu s VH1 na Astre |
![]() Marian21 |
| 24.12.2007, 12:49.55 | |
RE: VH1 Classic FTAdobra zprava.jsem zvedav na jak dlouho. |
![]() doktor1 |
| 24.12.2007, 13:03.32 | |
RE: VH1 Classic FTAáno práve som to naladil VH1 aj VH1 classic dúfam že nastálo R^ |
![]() Jupi |
| 24.12.2007, 13:10.37 | |
Marian21Díky za dobrou zprávu. ;) R^ |
![]() digifajn |
| 24.12.2007, 13:33.16 | |
RE: VH1 Classic FTAJak to naladím na Goldenu 780 ?? V menu instalace vidím jen satelity. Nebo pokud zadám prohledat vše, najde to bez toho, aby to něco rozdrbalo ? Díky. |
![]() polulin |
| 24.12.2007, 13:39.25 | |
VH1Super, tomu říkám vánoce !!! |
![]() mjan |
| 24.12.2007, 13:53.56 | |
RE: VH1 Classic FTADíky |
![]() Jikot |
| 24.12.2007, 15:18.54 | |
hmmčumim R^ |
![]() cb21 |
| 24.12.2007, 15:25.59 | |
vh1to to sú najlepšie vianoce všetkých čias kónečne nám sneží a pozerám vh1 super palec hore R^ |
![]() Jupi |
| 24.12.2007, 16:29.25 | |
MTV Two a MTV Base taky FTAJdou taky volně. Asi je to dárek k vánocům |
![]() hifik |
| 24.12.2007, 16:49.39 | |
RE: VH1 Classic FTAA mohli by to nechat jako dárek na celý rok :bigeyes: :bigeyes: :razz: |
![]() digifajn |
| 24.12.2007, 16:57.36 | |
RE: VH1 Classic FTAkonec darku,me uz to nejde |
![]() bbcman |
| 24.12.2007, 17:09.47 | |
RE: VH1 Classic FTAMě jo,ale na kabelovce.Jinak Rv |
![]() milord |
| 24.12.2007, 17:43.23 | |
Vh1Už to nejde to je škoda toto by mali dať na gitalky!!! |
![]() Jupi |
| 24.12.2007, 17:53.35 | |
RE: VH1 Classic FTAme to neva at davaj co chteji mam 2 jukeboxy od Sony na 600 CD a posloucham sve co chci i se zavrenyma ocima R^ :))) :)) :) |
![]() papay |