Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.12.2007, 12:30.14

Stasne a vesele....

Stastne a vesele sviatky prajem vsetkym vam.Vela zdravia,stastia,lasky a porozumenia..Tak isto bratom Cechom...
uživatel
mako45
24.12.2007, 12:40.30

RE: Stasne a vesele....

Tobě přeji špetku rozumu, co se podívat na článek v TOP ohlasech? :8)
uživatel
poky1
24.12.2007, 12:41.54

Štasne a veselé:

Veselé Vianoce
a šťastný nový rok
prichádzame priať,
aby človek človeka
vždy mal rád,
aby jeden druhému
viac šťastia prial,
aby ten nový rok
za to stál.
uživatel
vito1
24.12.2007, 12:49.34

Štasne a veselé:

Pripájam sa.
uživatel
kekej
24.12.2007, 12:51.48

RE: Stasne a vesele....

Tiež sa pripájam.Nech nás v živote len dobré stretáva.A prajem tolerantnosť medzi nami nech prevláda. :8)
uživatel
palika
24.12.2007, 13:05.07

Pripájam sa

Somárik sa niekde sklátil.Ježiško nám darček stratil.Anjelik sa niekde túli,čertík zase trávu hulí.Vianoce si zachránime,borovičku napálime.Šťastné a veselé....
uživatel
doky
24.12.2007, 13:14.37

RE: Stasne a vesele....

Aj ja Vám prajem všetko naj!!!
uživatel
farbiar
24.12.2007, 13:17.58

RE: Stasne a vesele....

Všem pohodové Vánoce naplněné klidem, pohodou a úsměvy lidí kolem Vás. Mooonty
uživatel
Mooonty
24.12.2007, 13:28.21

RE: Stasne a vesele....

Urazil se na mne kapr, ze ho vazne neberem, nejvice se ho vsak dotklo, ze ho vecer sezerem. Tvaril se moc potmesile, kdyz mne videl s palickou, ukazoval na mne z vany sprosta gesta ploutvickou. Vyhrozoval sebevrazdou, pry vypusti si vanu, nechce zupan ze strouhanky, nesnese tu hanu. I vyhoveli jsme mu prece - v obyvaku bazenek, at si s nami oslavuje, i nas rybi (nevhodné slovo)ek. VESELE VANOCE :-)
uživatel
Fantomas
24.12.2007, 13:30.12

RE: Stasne a vesele....

Ten filtr nevhodných slov vždycky sebere pointu...

Mělo tam být "ten náš rybí k-r-e-t-é-n-e-k".
Snad adminové prominou, když jsou ty Vánoce:)
uživatel
Fantomas
24.12.2007, 13:41.33

ŠTASTNE A VESELE

VŠEM PĚKNE VANOCE A AT VÁM ŠLAPE SAT TECHNIKA
uživatel
huck
24.12.2007, 13:42.15

Stastne a vesele ....

tiez sa pripajam R^
uživatel
danmikes
24.12.2007, 13:44.06

RE: Stasne a vesele....

Tak zase po roce máme tu vánoce, vánoční nálada všechny nás ovládá. Chci Ti jen za sebe poslat pár řádků, příjemné prožití vánočních svátků. Cukroví s vanilkou, šupinku pro štěstí a spoustu světýlek na vašem náměstí. Hodně dárků na Vánoce, ať se daří v novém roce. R^
uživatel
Karlos1
24.12.2007, 14:11.09

RE: Stasne a vesele....

Pripájam sa a taktiež želám všetkým ľuďom dobrej vôle tuná na fóre Paraboly, samozrejme celej redakcii hlavne požehnané, láskou a pohodou obdarené tieto Vianočné sviatky, veľa krásnych a nezabudnuteľných chvíľ v kruhu svojich najbližších! Všetko dobre ;)
uživatel
DDR
24.12.2007, 14:32.44

RE: Stasne a vesele....

Krásne vianoce. Veľa zdravia, šťastia.
uživatel
Kysučan
24.12.2007, 14:45.12

RE: Stasne a vesele....

Taktez se pripojuji a je k nam je satelitni nebe milostve.
uživatel
Homemail
24.12.2007, 15:01.03

RE: Štastne a veselé.......

vsetkym bohateho jeziska vpodobe origo. kariet aby uz nebolo treba ,,emu,, ja mam UPC-Digi-zbohom emu dakujem jezisko,, vesele vanoce zela ,,EMA,, :laughing: :laughing: :laughing: :razz: :razz: :razz: :)))
uživatel
ema
24.12.2007, 15:14.03

RE: Stasne a vesele....

Šťastné a Veselé vianočné sviatky všetkým sat fanúšikom.
uživatel
fsat
24.12.2007, 15:15.25

RE: Stasne a vesele....

:)))
uživatel
1240
24.12.2007, 15:39.53

RE: Stasne a vesele....

Veselé Vánoce a hodně štěstí i úspěchů v novém roce chlapi R^
uživatel
DUCHOVE
24.12.2007, 15:47.26

Stastne a vesele...

Vsetko naj a vela pohody v novom roku...
uživatel
Jurgen
24.12.2007, 16:15.59

RE: Stasne a vesele....

Hlavne zdravi.. vzdyt na tomhle foru jsou Vanoce kazdy den..a to preji vsem R^ :laughing:
uživatel
kos
24.12.2007, 16:33.33

RE: Stasne a vesele....

Všechno nejlepší v Novém roce.
uživatel
Xon
24.12.2007, 16:37.31

stastne a vesele

hodne zdravi v novem roce preji vsem sat.priznivcum :bigeyes:
uživatel
mefa
24.12.2007, 16:59.23

Kdyby jen ty vánoce.

Ať je aspoň o trochu lepší celý příští rok v porovnání s tím právě uplynulým. Hlavně zdraví a štěstí všem přeje Enik.
uživatel
Enik
24.12.2007, 17:23.03

poky1

Dnes si my uz kladne odpovedal.Myslim ze aspon dnes by maly byt na seba ludia dobry.Napriek tomu ti prajem stastne a vesele vinoce...
uživatel
mako45
24.12.2007, 19:07.53

RE: Stasne a vesele....

Šťastné a veselé SATVianoce bez mrazu na obrazovkách
uživatel
jklajban
24.12.2007, 20:08.32

RE: Stasne a vesele....

Veselé vánoce všem, příjemné svátky a úplně nakonec dobrý příjem...
uživatel
tukan