| 24.12.2007, 12:30.14 | |
Stasne a vesele....Stastne a vesele sviatky prajem vsetkym vam.Vela zdravia,stastia,lasky a porozumenia..Tak isto bratom Cechom... |
![]() mako45 |
| 24.12.2007, 12:40.30 | |
RE: Stasne a vesele....Tobě přeji špetku rozumu, co se podívat na článek v TOP ohlasech? :8) |
![]() poky1 |
| 24.12.2007, 12:41.54 | |
Štasne a veselé:Veselé Vianocea šťastný nový rok prichádzame priať, aby človek človeka vždy mal rád, aby jeden druhému viac šťastia prial, aby ten nový rok za to stál. |
![]() vito1 |
| 24.12.2007, 12:49.34 | |
Štasne a veselé:Pripájam sa. |
![]() kekej |
| 24.12.2007, 12:51.48 | |
RE: Stasne a vesele....Tiež sa pripájam.Nech nás v živote len dobré stretáva.A prajem tolerantnosť medzi nami nech prevláda. :8) |
![]() palika |
| 24.12.2007, 13:05.07 | |
Pripájam saSomárik sa niekde sklátil.Ježiško nám darček stratil.Anjelik sa niekde túli,čertík zase trávu hulí.Vianoce si zachránime,borovičku napálime.Šťastné a veselé.... |
![]() doky |
| 24.12.2007, 13:14.37 | |
RE: Stasne a vesele....Aj ja Vám prajem všetko naj!!! |
![]() farbiar |
| 24.12.2007, 13:17.58 | |
RE: Stasne a vesele....Všem pohodové Vánoce naplněné klidem, pohodou a úsměvy lidí kolem Vás. Mooonty |
![]() Mooonty |
| 24.12.2007, 13:28.21 | |
RE: Stasne a vesele....Urazil se na mne kapr, ze ho vazne neberem, nejvice se ho vsak dotklo, ze ho vecer sezerem. Tvaril se moc potmesile, kdyz mne videl s palickou, ukazoval na mne z vany sprosta gesta ploutvickou. Vyhrozoval sebevrazdou, pry vypusti si vanu, nechce zupan ze strouhanky, nesnese tu hanu. I vyhoveli jsme mu prece - v obyvaku bazenek, at si s nami oslavuje, i nas rybi (nevhodné slovo)ek. VESELE VANOCE :-) |
![]() Fantomas |
| 24.12.2007, 13:30.12 | |
RE: Stasne a vesele....Ten filtr nevhodných slov vždycky sebere pointu...Mělo tam být "ten náš rybí k-r-e-t-é-n-e-k". Snad adminové prominou, když jsou ty Vánoce:) |
![]() Fantomas |
| 24.12.2007, 13:41.33 | |
ŠTASTNE A VESELEVŠEM PĚKNE VANOCE A AT VÁM ŠLAPE SAT TECHNIKA |
![]() huck |
| 24.12.2007, 13:42.15 | |
Stastne a vesele ....tiez sa pripajam R^ |
![]() danmikes |
| 24.12.2007, 13:44.06 | |
RE: Stasne a vesele....Tak zase po roce máme tu vánoce, vánoční nálada všechny nás ovládá. Chci Ti jen za sebe poslat pár řádků, příjemné prožití vánočních svátků. Cukroví s vanilkou, šupinku pro štěstí a spoustu světýlek na vašem náměstí. Hodně dárků na Vánoce, ať se daří v novém roce. R^ |
![]() Karlos1 |
| 24.12.2007, 14:11.09 | |
RE: Stasne a vesele....Pripájam sa a taktiež želám všetkým ľuďom dobrej vôle tuná na fóre Paraboly, samozrejme celej redakcii hlavne požehnané, láskou a pohodou obdarené tieto Vianočné sviatky, veľa krásnych a nezabudnuteľných chvíľ v kruhu svojich najbližších! Všetko dobre ;) |
![]() DDR |
| 24.12.2007, 14:32.44 | |
RE: Stasne a vesele....Krásne vianoce. Veľa zdravia, šťastia. |
![]() Kysučan |
| 24.12.2007, 14:45.12 | |
RE: Stasne a vesele....Taktez se pripojuji a je k nam je satelitni nebe milostve. |
![]() Homemail |
| 24.12.2007, 15:01.03 | |
RE: Štastne a veselé.......vsetkym bohateho jeziska vpodobe origo. kariet aby uz nebolo treba ,,emu,, ja mam UPC-Digi-zbohom emu dakujem jezisko,, vesele vanoce zela ,,EMA,, :laughing: :laughing: :laughing: :razz: :razz: :razz: :))) |
![]() ema |
| 24.12.2007, 15:14.03 | |
RE: Stasne a vesele....Šťastné a Veselé vianočné sviatky všetkým sat fanúšikom. |
![]() fsat |
| 24.12.2007, 15:15.25 | |
RE: Stasne a vesele....:))) |
![]() 1240 |
| 24.12.2007, 15:39.53 | |
RE: Stasne a vesele....Veselé Vánoce a hodně štěstí i úspěchů v novém roce chlapi R^ |
![]() DUCHOVE |
| 24.12.2007, 15:47.26 | |
Stastne a vesele...Vsetko naj a vela pohody v novom roku... |
![]() Jurgen |
| 24.12.2007, 16:15.59 | |
RE: Stasne a vesele....Hlavne zdravi.. vzdyt na tomhle foru jsou Vanoce kazdy den..a to preji vsem R^ :laughing: |
![]() kos |
| 24.12.2007, 16:33.33 | |
RE: Stasne a vesele....Všechno nejlepší v Novém roce. |
![]() Xon |
| 24.12.2007, 16:37.31 | |
stastne a veselehodne zdravi v novem roce preji vsem sat.priznivcum :bigeyes: |
![]() mefa |
| 24.12.2007, 16:59.23 | |
Kdyby jen ty vánoce.Ať je aspoň o trochu lepší celý příští rok v porovnání s tím právě uplynulým. Hlavně zdraví a štěstí všem přeje Enik. |
![]() Enik |
| 24.12.2007, 17:23.03 | |
poky1Dnes si my uz kladne odpovedal.Myslim ze aspon dnes by maly byt na seba ludia dobry.Napriek tomu ti prajem stastne a vesele vinoce... |
![]() mako45 |
| 24.12.2007, 19:07.53 | |
RE: Stasne a vesele....Šťastné a veselé SATVianoce bez mrazu na obrazovkách |
![]() jklajban |
| 24.12.2007, 20:08.32 | |
RE: Stasne a vesele....Veselé vánoce všem, příjemné svátky a úplně nakonec dobrý příjem... |
![]() tukan |