| 24.12.2007, 13:20.48 | |
golden interstar dsr-7700 premium classpri sledovany programov kazdu chvilu zamrza obraz a zvuk tak na 5.sek. a potom sa to zase spusti a tak dookola.nie je to moj primac a bolo a na nom vyuzivane emu.dik za rady |
![]() danmikes |
| 24.12.2007, 13:33.56 | |
To chcenový FW. |
![]() Enik |
| 24.12.2007, 13:37.51 | |
Enikaj som si to myslel ,robi to pri citany karty.nahrat tam treba prosim ta oficialny,ci neaky novy? |
![]() danmikes |
| 24.12.2007, 13:44.07 | |
RE: golden interstar dsr-7700 premium classofisoft ti nepomůže, 7700 sice nedělám, začínám 8kovou řadou, ale určitě nemá EMU a pokud má čtečku tak Conax. Z posledních softů: ten z 21.12 nejsou Rumuni, direkty OK, vrzni tam 13.11. neprohloupíš je stabilní, direkty ovšem KO. |
![]() poky1 |
| 24.12.2007, 13:54.11 | |
golden interstarpoky1 moc goldenom nerozumiem a kde ho najdem?ak sa ti chce,mozes mi poslat na mail aj postup na nahratie.diky moc a pekne sviatky.danmikes@zoznam.sk |
![]() danmikes |
| 24.12.2007, 14:04.29 | |
RE: golden interstar dsr-7700 premium classhttp://sat-gi.mafro.info/ nutná registrace, jsou tam programy i návod |
![]() poky1 |
| 24.12.2007, 15:13.23 | |
RE: golden interstar dsr-7700 premium classhttp://www.antenex.cz/public/index.php?directory=Receivery/Golden%20Interstar/02.10.2007%20Prem-Dplus-TVCabo%20Autorolland z 20.10.07 Ok super bez problému i Digi |
![]() pierrepetr |