Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
24.12.2007, 13:20.48

golden interstar dsr-7700 premium class

pri sledovany programov kazdu chvilu zamrza obraz a zvuk tak na 5.sek. a potom sa to zase spusti a tak dookola.nie je to moj primac a bolo a na nom vyuzivane emu.dik za rady
uživatel
danmikes
24.12.2007, 13:33.56

To chce

nový FW.
uživatel
Enik
24.12.2007, 13:37.51

Enik

aj som si to myslel ,robi to pri citany karty.nahrat tam treba prosim ta oficialny,ci neaky novy?
uživatel
danmikes
24.12.2007, 13:44.07

RE: golden interstar dsr-7700 premium class

ofisoft ti nepomůže, 7700 sice nedělám, začínám 8kovou řadou, ale určitě nemá EMU a pokud má čtečku tak Conax. Z posledních softů: ten z 21.12 nejsou Rumuni, direkty OK, vrzni tam 13.11. neprohloupíš je stabilní, direkty ovšem KO.
uživatel
poky1
24.12.2007, 13:54.11

golden interstar

poky1 moc goldenom nerozumiem a kde ho najdem?ak sa ti chce,mozes mi poslat na mail aj postup na nahratie.diky moc a pekne sviatky.danmikes@zoznam.sk
uživatel
danmikes
24.12.2007, 14:04.29

RE: golden interstar dsr-7700 premium class

http://sat-gi.mafro.info/ nutná registrace, jsou tam programy i návod
uživatel
poky1
24.12.2007, 15:13.23

RE: golden interstar dsr-7700 premium class

http://www.antenex.cz/public/index.php?directory=Receivery/Golden%20Interstar/02.10.2007%20Prem-Dplus-TVCabo%20Autorolland z 20.10.07 Ok super bez problému i Digi
uživatel
pierrepetr