| 03.06.2007, 22:59.23 | |
D-box2(NOKIE)/dodávaný od Premiere/Zdravím nenašel by se tu profík na D-Box 2 /nokie/zkousel jsem to flashnout, ale vypada to na spatne ram pameti, po te co se do nich natahne kernel a mel by se z nich pustit, tak misto toho se box resetne ... bohuzel nevim kdo by to u nas opravil? Nenašel by se někdo? Dík moc. |
![]() alda |
| 04.06.2007, 15:16.14 | |
Premiere-skusRSA key(128 chars) 8129FB105AAEFF4DE6A62F43F9D2A304A0C4FF4F08F79E7AC5E042DAB60D8874 427C2A8C773C714750C10487440F03AECD58DACE9BB589871D1A796E03F3A590 |
![]() satanek |
| 05.06.2007, 09:30.25 | |
Re:POMOC Zorbas?Zdar nedokázal by jsi to dát dohromady?D-box 2/nokie/předělaná na Dreambox Dík. 5.mik@centrum.cz |
![]() alda |