Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
03.06.2007, 22:59.23

D-box2(NOKIE)/dodávaný od Premiere/

Zdravím nenašel by se tu profík na D-Box 2 /nokie/

zkousel jsem to flashnout, ale vypada to na spatne ram pameti, po te co se do nich natahne kernel a mel by se z nich pustit, tak misto toho se box resetne ... bohuzel nevim kdo by to u nas opravil?

Nenašel by se někdo?
Dík moc.
uživatel
alda
04.06.2007, 15:16.14

Premiere-skus

RSA key
(128 chars) 8129FB105AAEFF4DE6A62F43F9D2A304A0C4FF4F08F79E7AC5E042DAB60D8874
427C2A8C773C714750C10487440F03AECD58DACE9BB589871D1A796E03F3A590
uživatel
satanek
05.06.2007, 09:30.25

Re:POMOC Zorbas?

Zdar nedokázal by jsi to dát dohromady?
D-box 2/nokie/předělaná na Dreambox
Dík.

5.mik@centrum.cz
uživatel
alda