Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
04.06.2007, 11:07.45

Biss keys pro Humax 5400Z

Zdravím Humaxáky. Nejdou mi stanice v Biss. Existuje soubor klíčů s biss keys? Nebo se musí zadávat jenom ručně. To by byl průser, to neumím. Normální klíče tam dám ručně, ale biss ne.
uživatel
mirecek
04.06.2007, 11:20.29

RE: Biss keys pro Humax 5400Z

Ručné zadávanie BISS Key do Humaxu5400.

Do menu sa dostaneme cez Config,Parser,Ram Editor
potm na DO stlačíme Notu a dostaneme sa do programu
kde možeme zadat Key BISS a FIXED DCW.
Viac násobným stlačením noty sa posúvame v programe.
1. 00-31
2. 32-63
3. 64-95
4. 96-127

Uvediem Príklad:
Potrebujeme zadat Key:
6FEF 1C301965676388524145E46A831AFA97 MTV Base
Tieto Key si musíme upravit takto:
6FEF 1C30196567638852
6FEF 4145E46A831AFA97
Píšeme ich pod seba a nie vedla seba!
Prvý je Ident/štyri nuly/ a potom Key./16 Znakov/
Potom ich zapíšeme bežným sposobom a potvrdíme.
Prajem príjemné pozeranie programov!

Omega.
uživatel
Omega
04.06.2007, 11:25.28

Re:

Zdravím Tě Omego. Díky moc hned to zkusím.
uživatel
mirecek
04.06.2007, 11:31.41

Re:

Ještě prosím Tě, kde hledat aktuální Biss keys. Byl sem na Cooglu, ale tam mně to posílá pořád do diskusí.
uživatel
mirecek
04.06.2007, 12:00.32

RE: Biss keys pro Humax 5400Z

neviem.skus tu:http://www.crosat.org/aploud/index.php
uživatel
Omega
04.06.2007, 12:16.16

Re:

Na Chorvatech sem je nenašel, ale jsou myslím na satkey org, ale tam nelezu. Vždy si stáhnu nějakýho trojáka.
uživatel
mirecek
04.06.2007, 12:18.52

RE: Biss keys pro Humax 5400Z

http://www.hacksat.org/
uživatel
badi80
04.06.2007, 12:35.51

@Omega

Ahoj, jak to vypadá s TPS? Stále tma (v EMU H5400)?
uživatel
gaston
04.06.2007, 12:44.07

RE: Biss keys pro Humax 5400Z

Zatial Tma Tmúca!
uživatel
Omega
04.06.2007, 13:21.10

Re:

Stanice mi jdou sai všechn, poze Megasport ne. Díky Badi80 za stránku.
uživatel
mirecek
04.06.2007, 13:23.38

Re :

Omlouvám se za ty chyby.
Správné znění :
Stanice mi jdou snad všechny, pouze Megasport ne.
uživatel
mirecek
04.06.2007, 13:32.23

Re:

Díky Humaxáci. Už mi jde všechno včetně Megasportu
uživatel
mirecek