| 04.06.2007, 11:07.45 | |
Biss keys pro Humax 5400ZZdravím Humaxáky. Nejdou mi stanice v Biss. Existuje soubor klíčů s biss keys? Nebo se musí zadávat jenom ručně. To by byl průser, to neumím. Normální klíče tam dám ručně, ale biss ne. |
![]() mirecek |
| 04.06.2007, 11:20.29 | |
RE: Biss keys pro Humax 5400ZRučné zadávanie BISS Key do Humaxu5400.Do menu sa dostaneme cez Config,Parser,Ram Editor potm na DO stlačíme Notu a dostaneme sa do programu kde možeme zadat Key BISS a FIXED DCW. Viac násobným stlačením noty sa posúvame v programe. 1. 00-31 2. 32-63 3. 64-95 4. 96-127 Uvediem Príklad: Potrebujeme zadat Key: 6FEF 1C301965676388524145E46A831AFA97 MTV Base Tieto Key si musíme upravit takto: 6FEF 1C30196567638852 6FEF 4145E46A831AFA97 Píšeme ich pod seba a nie vedla seba! Prvý je Ident/štyri nuly/ a potom Key./16 Znakov/ Potom ich zapíšeme bežným sposobom a potvrdíme. Prajem príjemné pozeranie programov! Omega. |
![]() Omega |
| 04.06.2007, 11:25.28 | |
Re:Zdravím Tě Omego. Díky moc hned to zkusím. |
![]() mirecek |
| 04.06.2007, 11:31.41 | |
Re:Ještě prosím Tě, kde hledat aktuální Biss keys. Byl sem na Cooglu, ale tam mně to posílá pořád do diskusí. |
![]() mirecek |
| 04.06.2007, 12:00.32 | |
RE: Biss keys pro Humax 5400Zneviem.skus tu:http://www.crosat.org/aploud/index.php |
![]() Omega |
| 04.06.2007, 12:16.16 | |
Re:Na Chorvatech sem je nenašel, ale jsou myslím na satkey org, ale tam nelezu. Vždy si stáhnu nějakýho trojáka. |
![]() mirecek |
| 04.06.2007, 12:18.52 | |
RE: Biss keys pro Humax 5400Zhttp://www.hacksat.org/ |
![]() badi80 |
| 04.06.2007, 12:35.51 | |
@OmegaAhoj, jak to vypadá s TPS? Stále tma (v EMU H5400)? |
![]() gaston |
| 04.06.2007, 12:44.07 | |
RE: Biss keys pro Humax 5400ZZatial Tma Tmúca! |
![]() Omega |
| 04.06.2007, 13:21.10 | |
Re:Stanice mi jdou sai všechn, poze Megasport ne. Díky Badi80 za stránku. |
![]() mirecek |
| 04.06.2007, 13:23.38 | |
Re :Omlouvám se za ty chyby.Správné znění : Stanice mi jdou snad všechny, pouze Megasport ne. |
![]() mirecek |
| 04.06.2007, 13:32.23 | |
Re:Díky Humaxáci. Už mi jde všechno včetně Megasportu |
![]() mirecek |