| 08.06.2007, 13:21.43 | |
He@d 500 fta pomocProsím o pomoc,dneska jsem přehrával novy soft,a kliče z http://www.head.us.pn/,už jednou se mi stalo že s toho nefungovaly klíče na cs link,jen tehdy jsem měl uložene klíče starší,dneska je nemám a nejede!!Pomužete-zašlete mi softcam v zipu?na 07rada@seznam.cz?Diky. |
![]() Vasek11 |
| 08.06.2007, 13:26.42 | |
Už to mám díky.Nevíte jak to je s tím Sky link v emu? |
![]() Vasek11 |
| 08.06.2007, 14:30.53 | |
Už to mám díky.Sky link jde v emu |
![]() Ivan167 |
| 08.06.2007, 14:54.36 | |
SL emuA s jakým softem jede v tomto příjímači SL v emu? Děkuji. |
![]() sie |