Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2007, 13:21.43

He@d 500 fta pomoc

Prosím o pomoc,dneska jsem přehrával novy soft,a kliče z http://www.head.us.pn/,už jednou se mi stalo že s toho nefungovaly klíče na cs link,jen tehdy jsem měl uložene klíče starší,dneska je nemám a nejede!!Pomužete-zašlete mi softcam v zipu?na 07rada@seznam.cz?Diky.
uživatel
Vasek11
08.06.2007, 13:26.42

Už to mám díky.

Nevíte jak to je s tím Sky link v emu?
uživatel
Vasek11
08.06.2007, 14:30.53

Už to mám díky.

Sky link jde v emu
uživatel
Ivan167
08.06.2007, 14:54.36

SL emu

A s jakým softem jede v tomto příjímači SL v emu? Děkuji.
uživatel
sie