| 08.06.2007, 14:00.15 | |
Openbox-PremiereMám nahratý soft 5.00 pojde cez to Premiere po nahodení klúčov, ako treba zapísat indexy, dakujem |
![]() stanioli |
| 08.06.2007, 14:04.12 | |
RE: Openbox-Premierebude makat se sw.5.02 |
![]() desmo |
| 08.06.2007, 14:08.09 | |
Manualne zapisovaniea ručne sa ako nahodit kluce, ako zapisat indexy? |
![]() stanioli |
| 08.06.2007, 14:10.15 | |
RE: Openbox-Premierenahraj sowt.apotom zapni Patch a mužeš koukat. |
![]() desmo |
| 08.06.2007, 14:16.45 | |
Ako nahrať softsom zaciatocnik v nahravani softu, este som ho nenahraval, mohol by si mi prosim ta rozpisat ako ho mam nahodit do prijmaca 810X. Dakujem |
![]() stanioli |
| 08.06.2007, 17:39.11 | |
@satniolidej icq nebo skype a poradím ti |
![]() lepidlo |
| 08.06.2007, 20:04.31 | |
lepidloporad mi, mam Redion 400 prerobeny na Openbox820 /nie JTAG-om/ ako nato soft je 4.85 a moje ICQ 204-417-315. Budem ti vdačny. |
![]() TELEFONIST |