Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.06.2007, 14:00.15

Openbox-Premiere

Mám nahratý soft 5.00 pojde cez to Premiere po nahodení klúčov, ako treba zapísat indexy, dakujem
uživatel
stanioli
08.06.2007, 14:04.12

RE: Openbox-Premiere

bude makat se sw.5.02
uživatel
desmo
08.06.2007, 14:08.09

Manualne zapisovanie

a ručne sa ako nahodit kluce, ako zapisat indexy?
uživatel
stanioli
08.06.2007, 14:10.15

RE: Openbox-Premiere

nahraj sowt.apotom zapni Patch a mužeš koukat.
uživatel
desmo
08.06.2007, 14:16.45

Ako nahrať soft

som zaciatocnik v nahravani softu, este som ho nenahraval, mohol by si mi prosim ta rozpisat ako ho mam nahodit do prijmaca 810X. Dakujem
uživatel
stanioli
08.06.2007, 17:39.11

@satnioli

dej icq nebo skype a poradím ti
uživatel
lepidlo
08.06.2007, 20:04.31

lepidlo

porad mi, mam Redion 400 prerobeny na Openbox820 /nie JTAG-om/ ako nato soft je 4.85 a moje ICQ 204-417-315. Budem ti vdačny.
uživatel
TELEFONIST