| 09.06.2007, 08:34.38 | |
Pro NalimmaNalimme prosím, když se to nahrává přes SBCL do Fergusona, musí být po nahrání Ferguson pořád připojený k PC? Nemám zatím s SBCL zkušenosti. Děkuji. |
![]() 72mm |
| 09.06.2007, 08:46.14 | |
RE: Pro NalimmaTaky by mě to zajímalo...........poraďte, díky |
![]() 333 |
| 09.06.2007, 09:46.57 | |
RE: Pro NalimmaAno musi byt pripojene s PC. |
![]() lajtner |