Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.06.2007, 08:34.38

Pro Nalimma

Nalimme prosím, když se to nahrává přes SBCL do Fergusona, musí být po nahrání Ferguson pořád připojený k PC? Nemám zatím s SBCL zkušenosti. Děkuji.
uživatel
72mm
09.06.2007, 08:46.14

RE: Pro Nalimma

Taky by mě to zajímalo...........poraďte, díky
uživatel
333
09.06.2007, 09:46.57

RE: Pro Nalimma

Ano musi byt pripojene s PC.
uživatel
lajtner