Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.06.2007, 08:52.02

Premiere

Přeji všem fajn sobotu, chtěl jsem se zeptat jestli už jde Premiere na skystar2,pokud ano můžu poprosit o klíče? děkuji
uživatel
Hosmen
09.06.2007, 09:00.39

RE: Premiere

stáhni si nový s2emu
uživatel
pekord
09.06.2007, 10:38.51

RE: Premiere

z minulého dňa to bolo dosť nejasne napísané , illusionom čo treba? kyng alebo s2emu , a ak s2emu ako ho tam naladujem? dík
uživatel
lacoceco
09.06.2007, 11:00.22

Premiere

Kde ho najdu a nevím jak,kde pak najdu klíče?
uživatel
Hosmen