Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.06.2007, 10:59.25

S2-emu a Fer.6318 cr

Vi někdo zda se to S2emu da dat do Fer.6318 cr aby nepokazilo D+ a Cs a Sl.Po připadě jak se to emu instluje.
Děkují
uživatel
vladek
09.06.2007, 11:51.58

@vladek

Prosím Tě, naspadl jsi z višně?
Už jsi někdy do přijímače Ferguson nahrával (něco)?
Měl bys vědět, že do konkrétního přijímače musíš nahrát firmware s podporou emulace.

A S2EMU na který se tady ptáš je určeno pro karty SkyStar1 a SkyStar2 vestavěné v počítači.
Musíš si počkat, až programátoři vytvoří verzi pro tvůj přijímač.
uživatel
colombo
09.06.2007, 13:42.54

RE: S2-emu a Fer.6318 cr

jde to pres RS232 port a program SBCL
uživatel
gsmobil