| 09.06.2007, 11:59.03 | |
polsatide vam posat na tie zverejnene keys? Mne na dw nie... |
![]() lubo540 |
| 09.06.2007, 12:02.35 | |
RE:Nejde, musíš čekat n novou verzi softu. Ta nebude hádám dřív než za měsíc pro první receivery. Zatím to funguje jenom na Diablo modulech se Stealth 2.01 |
![]() vortimond |