| 09.06.2007, 12:14.02 | |
Koscom a Diablo CamMa niekto prakticke skusenosti ako spolupracuje primac koscom s Diablo Cam modulom? |
![]() loopko |
| 09.06.2007, 12:20.25 | |
cena?Máte někdo přehled kolik stojí taková sranda (Diablo + všechno potřebný k programování). Asi dost, co? Hádám asi jako dva Openboxy. |
![]() vortimond |
| 09.06.2007, 12:28.12 | |
RE: Koscom a Diablo Cam6000.-Kč |
![]() obir |
| 09.06.2007, 12:39.18 | |
obirTak tak ta cena sedí-k Diablu třeba jest i programátor CAS 3.Může asi být i jiný-já mám tento. |
![]() petr47 |
| 09.06.2007, 19:19.17 | |
RE: Koscom a Diablo CamDiablo + Cas3+ interface (nutný k programování) cca 5000,- pokud to koupíš dohromady. Některé firmy na tento soubor dávají poměrně výraznou slevu. |
![]() prochor |