Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.06.2007, 12:14.02

Koscom a Diablo Cam

Ma niekto prakticke skusenosti ako spolupracuje primac koscom s Diablo Cam modulom?
uživatel
loopko
09.06.2007, 12:20.25

cena?

Máte někdo přehled kolik stojí taková sranda (Diablo + všechno potřebný k programování). Asi dost, co? Hádám asi jako dva Openboxy.
uživatel
vortimond
09.06.2007, 12:28.12

RE: Koscom a Diablo Cam

6000.-Kč
uživatel
obir
09.06.2007, 12:39.18

obir

Tak tak ta cena sedí-k Diablu třeba jest i programátor CAS 3.Může asi být i jiný-já mám tento.
uživatel
petr47
09.06.2007, 19:19.17

RE: Koscom a Diablo Cam

Diablo + Cas3+ interface (nutný k programování) cca 5000,- pokud to koupíš dohromady. Některé firmy na tento soubor dávají poměrně výraznou slevu.
uživatel
prochor