| 09.06.2007, 12:27.25 | |
Přijímač do 4.000Pánové, zkuste poradit, jaký byste si v dnešní době koupili set top box v cenové relaci do 4.000 Kč, aby měl obstojné technické parametry, dobrou a pravidelnou softwarovou podporu, zvládal emulaci všeho dostupného a bezproblémů si rozuměl s kartou GITAL? |
![]() bob29 |
| 09.06.2007, 12:38.13 | |
RE:Možná nejlevnější je asi Dreamsky 6000 (s univerzální čtečkou). Podporu má výbornou a dá se objednat přes různý e-shopy asi za nějakých 2400,- (!)Tohle je link na web s podporou: www.dreamsat.co.uk/downloads (bez mezer) |
![]() vortimond |
| 09.06.2007, 13:30.40 | |
RE: Přijímač do 4.000dreamsky je sice dobra volba pokud jde o cenu, ale s gitalkou ma problemy, ja bych zvolil asi openbox x800, cena cca 2700,- podpora openbox.ua |
![]() rj45 |
| 09.06.2007, 14:38.04 | |
RE: Přijímač do 4.000Golden Interstar 8700 (EMU, jedna univerzální čtečka + 2x PCMCIA slot a navíc je to kombo DVB-S/DVB-T). |
![]() technikTKR |