Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.06.2007, 12:27.25

Přijímač do 4.000

Pánové, zkuste poradit, jaký byste si v dnešní době koupili set top box v cenové relaci do 4.000 Kč, aby měl obstojné technické parametry, dobrou a pravidelnou softwarovou podporu, zvládal emulaci všeho dostupného a bezproblémů si rozuměl s kartou GITAL?
uživatel
bob29
09.06.2007, 12:38.13

RE:

Možná nejlevnější je asi Dreamsky 6000 (s univerzální čtečkou). Podporu má výbornou a dá se objednat přes různý e-shopy asi za nějakých 2400,- (!)
Tohle je link na web s podporou:
www.dreamsat.co.uk/downloads
(bez mezer)
uživatel
vortimond
09.06.2007, 13:30.40

RE: Přijímač do 4.000

dreamsky je sice dobra volba pokud jde o cenu, ale s gitalkou ma problemy, ja bych zvolil asi openbox x800, cena cca 2700,- podpora openbox.ua
uživatel
rj45
09.06.2007, 14:38.04

RE: Přijímač do 4.000

Golden Interstar 8700 (EMU, jedna univerzální čtečka + 2x PCMCIA slot a navíc je to kombo DVB-S/DVB-T).
uživatel
technikTKR