| 09.06.2007, 12:45.00 | |
dvě televizeDobrý den,mám doma digitální satelit a dvě televize. Chci se zeptat jestli je možné nějakým způsobem televize propojit abych mohl programy ze satelitu sledovat na obou televizích. Co je k tomu potřeba a kolik to přibližně stojí. Díky za odpověď. |
![]() michalsvec |
| 09.06.2007, 12:48.48 | |
RE: dvě televizeZalezi na tom, co mate na mysli. Aby Vam sel stejny program na obou televizich tak to neni problem. Vyuzil by se modulator u prijimace. Pokud ale chcete sledovat rozdilne programy na dvou tv, ta by ste si musel prikoupit jeste jeden prijimac a soucasny singl konvertor vymenit za twin konvertor. |
![]() barak200 |
| 09.06.2007, 13:29.51 | |
RE: dvě televizeDIGI TV vychádza s novou akciou SLEDOVANIE 2 TV v rámci jedného paušálu za 290,- Sk. Aktivácia 800,- Sk. Pre nových zákazníkov. Dual konvertor, prepojenie na druhý TV a nezávislé prepínanie, prijímač HYUNDAY |
![]() jklajban |
| 09.06.2007, 14:35.29 | |
RE: dvě televizeAkorát že tazatel je z ČR (soudě dle příspěvku psaného česky) a tady se nic takového nenabízí... |
![]() technikTKR |
| 09.06.2007, 18:33.20 | |
RE: dvě televizePokud je první televizor připojen scartem a satelitní přijímač má anténní vstup a výstup pro pásmo UHF ( tedy modulátor )tak to jde, jenže bude na tom druhém televizoru, pokud se naladí na výstup toho modulátoru, stejný program, který je naladěný na satelitním přijímači. |
![]() Tondach |