Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.06.2007, 12:46.55

Prosim o radu s Openboxem

Dobry den, planuju si poridit prijimac, ktery ma univerzalni ctecku karet a podporuje soft. emulaci. Predbezne jsem rozhodly pro Openbox, ale chtel bych poradit od toho, kdo ho ma a ma s nim zkusenosti. Ja mam zkusenosti s prijimaci znacek Golden Interstar, Strong, Emtech, Globo apod, ale s Openboxem moc ne, tak bych se radeji s nekym poradil. Dekuji Moje icq je 206765263 nebo mail dvbts@seznam.cz
uživatel
barak200
09.06.2007, 16:37.20

RE: Prosim o radu s Openboxem

Mám openbox x-810 má dvě čtečky super podporu veškeré návody najdeš na netu začni tady http://www.ab-forum.info/mám ho sice jenom tyden ale koukám co všechno umí za ty peníze ani neváhej.
uživatel
Karlos1