| 09.06.2007, 12:46.55 | |
Prosim o radu s OpenboxemDobry den, planuju si poridit prijimac, ktery ma univerzalni ctecku karet a podporuje soft. emulaci. Predbezne jsem rozhodly pro Openbox, ale chtel bych poradit od toho, kdo ho ma a ma s nim zkusenosti. Ja mam zkusenosti s prijimaci znacek Golden Interstar, Strong, Emtech, Globo apod, ale s Openboxem moc ne, tak bych se radeji s nekym poradil. Dekuji Moje icq je 206765263 nebo mail dvbts@seznam.cz |
![]() barak200 |
| 09.06.2007, 16:37.20 | |
RE: Prosim o radu s OpenboxemMám openbox x-810 má dvě čtečky super podporu veškeré návody najdeš na netu začni tady http://www.ab-forum.info/mám ho sice jenom tyden ale koukám co všechno umí za ty peníze ani neváhej. |
![]() Karlos1 |