Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.06.2007, 14:01.27

Sbcl-Premiere-Ferguson

Na triosate dnes tomek wysoka Sbcl Premiere,TPS Ok-testované.V podstate tento Sbcl je funkčný na všetkých boxoch s možnosťou sharingu.
uživatel
Nalimm
09.06.2007, 14:22.58

RE: Sbcl-Premiere-Ferguson

ako sa do sa pouyit v dreme
uživatel
intel
09.06.2007, 14:37.07

RE: Sbcl-Premiere-Ferguson

a na 6010 ako na to?Co ma bit v settingu caid alebo manual.ECM mi to posiela ale je stale tma.
uživatel
noha
09.06.2007, 16:59.24

@noha

Stiahol si ten zlý-aj s D+.Funkčný je len s Premiere a TPS/nižšie/.
uživatel
Nalimm
09.06.2007, 20:30.38

RE: Sbcl-Premiere-Ferguson

Teda Premiere mi ide ale TPS nie
uživatel
Billysk
09.06.2007, 21:31.02

RE: Sbcl-Premiere-Ferguson

Tak uz mi to ide - bolo treba podat cas o dve hodiny
uživatel
Billysk