| 09.06.2007, 14:01.27 | |
Sbcl-Premiere-FergusonNa triosate dnes tomek wysoka Sbcl Premiere,TPS Ok-testované.V podstate tento Sbcl je funkčný na všetkých boxoch s možnosťou sharingu. |
![]() Nalimm |
| 09.06.2007, 14:22.58 | |
RE: Sbcl-Premiere-Fergusonako sa do sa pouyit v dreme |
![]() intel |
| 09.06.2007, 14:37.07 | |
RE: Sbcl-Premiere-Fergusona na 6010 ako na to?Co ma bit v settingu caid alebo manual.ECM mi to posiela ale je stale tma. |
![]() noha |
| 09.06.2007, 16:59.24 | |
@nohaStiahol si ten zlý-aj s D+.Funkčný je len s Premiere a TPS/nižšie/. |
![]() Nalimm |
| 09.06.2007, 20:30.38 | |
RE: Sbcl-Premiere-FergusonTeda Premiere mi ide ale TPS nie |
![]() Billysk |
| 09.06.2007, 21:31.02 | |
RE: Sbcl-Premiere-FergusonTak uz mi to ide - bolo treba podat cas o dve hodiny |
![]() Billysk |