| 09.06.2007, 14:30.56 | |
premiere a SS2!!!!!!ake vlastne idu programi na SS2???? ak vlastne nieco ide..... |
![]() Shumi21 |
| 09.06.2007, 15:31.02 | |
ss2na ss2 všechno O.K. |
![]() jarda |
| 09.06.2007, 16:50.43 | |
RE: premiere a SS2!!!!!!Jarda a na co Ti to ide? |
![]() frluk |