Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.06.2007, 17:38.38

golden

prosím vás ide na goldenoch PW
mám 8005 a 7800
vdaka
uživatel
fox
09.06.2007, 17:44.54

RE:

Já myslím, že ne. Poslední verze je z 30.5. a ta určitě Pr3miere neumí. Nesmíte ty programátory tak honit. Těch pár dní už nikoho nezabije. A čím víc to potrvá, tím větší je naděje, že tam bude třeba jako bonus Polsat nebo něco takovýho.
uživatel
vortimond
09.06.2007, 18:01.52

RE:

Oprava. Poslední verze je asi z 3.6. a Pr3miere zatím neumí.
uživatel
vortimond
09.06.2007, 18:04.27

pre vortimond

dík máš pravdu treba čakať a možno bude aj nejaký bonus
PS kde najdem tu poslednu verziu z 3.6
dík
uživatel
fox
09.06.2007, 18:08.17

RE: golden

www.antenex.cu v sekci download-prijimace-Golden Intestar
uživatel
barak200
09.06.2007, 18:08.38

RE:

Asi na víc místech. Já chodím na
www.funfiles.ws
(nutná registrace)
Pak jít na Upload Centrum, kliknout na Search Files a zadat 8005 nebo 7800.
uživatel
vortimond
09.06.2007, 18:38.18

Re:

Čekání je napínavý a je příjemný číst střízlivě optimistický poznámky Vortimonda.
uživatel
knawi
09.06.2007, 18:49.46

RE:

To byl spíš něco jako pokus o vtip. Ale někteří nechopochopili...
uživatel
vortimond
09.06.2007, 19:03.26

RE:

Já si spíš myslím, že buď jim od Goldenu a Condoru nepřišel poslední šek a nebo už všichni umřeli.
uživatel
vortimond
09.06.2007, 19:10.58

Re:

Tak to raději nechopochopuju a doufám, že Condor už šek vyplňuje, dyť by to byla ostuda!
uživatel
knawi
09.06.2007, 19:30.49

RE:

www.condor.dz
Je to dobrý, ta alžírská firma pořád existuje. Takže podpora bude.
uživatel
vortimond
09.06.2007, 19:46.51

To vortimond

A to je důležitý, nejsou mrtví a určitě je to i baví! Tušíš-li, kde se soft tvoří, nemůžeš zatlačit? Pochopitelně ne šekem a když tak ne sám, to bych se musel přidat.
uživatel
knawi
09.06.2007, 19:51.47

Re:

Ano, ten web je zajímavej, když zapochybuju, půjdu tam.
uživatel
knawi
09.06.2007, 20:16.26

RE:

Já toho člověka sice přímo neznám, ale už jsem odpozoroval, jak asi přibližně funguje. Nejdřív jako když měsíc spí a pak z něj následující měsíc vypadnou třeba tři verze za sebou :)))
uživatel
vortimond
09.06.2007, 21:29.37

Re:

Typický pro lidi pracující v dedlajnech. Vlastně on žádný nemá. Ale budu klidně spát, tvým zkušenostem věřím, inu začátečník.
uživatel
knawi