| 09.06.2007, 17:38.38 | |
goldenprosím vás ide na goldenoch PWmám 8005 a 7800 vdaka |
![]() fox |
| 09.06.2007, 17:44.54 | |
RE:Já myslím, že ne. Poslední verze je z 30.5. a ta určitě Pr3miere neumí. Nesmíte ty programátory tak honit. Těch pár dní už nikoho nezabije. A čím víc to potrvá, tím větší je naděje, že tam bude třeba jako bonus Polsat nebo něco takovýho. |
![]() vortimond |
| 09.06.2007, 18:01.52 | |
RE:Oprava. Poslední verze je asi z 3.6. a Pr3miere zatím neumí. |
![]() vortimond |
| 09.06.2007, 18:04.27 | |
pre vortimonddík máš pravdu treba čakať a možno bude aj nejaký bonusPS kde najdem tu poslednu verziu z 3.6 dík |
![]() fox |
| 09.06.2007, 18:08.17 | |
RE: goldenwww.antenex.cu v sekci download-prijimace-Golden Intestar |
![]() barak200 |
| 09.06.2007, 18:08.38 | |
RE:Asi na víc místech. Já chodím nawww.funfiles.ws (nutná registrace) Pak jít na Upload Centrum, kliknout na Search Files a zadat 8005 nebo 7800. |
![]() vortimond |
| 09.06.2007, 18:38.18 | |
Re:Čekání je napínavý a je příjemný číst střízlivě optimistický poznámky Vortimonda. |
![]() knawi |
| 09.06.2007, 18:49.46 | |
RE:To byl spíš něco jako pokus o vtip. Ale někteří nechopochopili... |
![]() vortimond |
| 09.06.2007, 19:03.26 | |
RE:Já si spíš myslím, že buď jim od Goldenu a Condoru nepřišel poslední šek a nebo už všichni umřeli. |
![]() vortimond |
| 09.06.2007, 19:10.58 | |
Re:Tak to raději nechopochopuju a doufám, že Condor už šek vyplňuje, dyť by to byla ostuda! |
![]() knawi |
| 09.06.2007, 19:30.49 | |
RE:www.condor.dzJe to dobrý, ta alžírská firma pořád existuje. Takže podpora bude. |
![]() vortimond |
| 09.06.2007, 19:46.51 | |
To vortimondA to je důležitý, nejsou mrtví a určitě je to i baví! Tušíš-li, kde se soft tvoří, nemůžeš zatlačit? Pochopitelně ne šekem a když tak ne sám, to bych se musel přidat. |
![]() knawi |
| 09.06.2007, 19:51.47 | |
Re:Ano, ten web je zajímavej, když zapochybuju, půjdu tam. |
![]() knawi |
| 09.06.2007, 20:16.26 | |
RE:Já toho člověka sice přímo neznám, ale už jsem odpozoroval, jak asi přibližně funguje. Nejdřív jako když měsíc spí a pak z něj následující měsíc vypadnou třeba tři verze za sebou :))) |
![]() vortimond |
| 09.06.2007, 21:29.37 | |
Re:Typický pro lidi pracující v dedlajnech. Vlastně on žádný nemá. Ale budu klidně spát, tvým zkušenostem věřím, inu začátečník. |
![]() knawi |