| 09.06.2007, 17:54.25 | |
Philips 6010+Gital+SkylinkEmuZdravím. Vlastním Plipips 6010 s gitalkou na CS Link. Je možné v této kombinaci zprovoznit i Sky Link v emu? Firmware pro gitalku mám z GSMobilu. Prípadně mám i Oposku. Poraďte jaký firmware použít a odkud jej stáhnout. Jsem začátečník. Děkuji všem ochotným. |
![]() Miky74 |
| 10.06.2007, 00:08.20 | |
RE: Philips 6010+Gital+SkylinkEmuPokud vím, tak SW, který umí spolupracovat s Gitalkou neumí EMU. A naopak, zatím jsem se nesetkal se SW pro EMU, který by spolupracoval s Gitalkou.Jinak obecněji - pro EMU je třeba FUN nebo GOLD karta s příslušnou náplní, s CL, SL, Gitalkou,... nejde spustit režim EMU a pokud se přehodí originál karta a GOLD (FUN), restartuje se přijímač. |
![]() monterjirk |
| 10.06.2007, 11:14.08 | |
RE: Philips 6010+Gital+SkylinkEmuJedna moznost existuje, ale je vyrzne drha a naziva se s*****g ale bude fungovat. |
![]() linuxik |