Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.06.2007, 17:54.25

Philips 6010+Gital+SkylinkEmu

Zdravím. Vlastním Plipips 6010 s gitalkou na CS Link. Je možné v této kombinaci zprovoznit i Sky Link v emu? Firmware pro gitalku mám z GSMobilu. Prípadně mám i Oposku. Poraďte jaký firmware použít a odkud jej stáhnout. Jsem začátečník. Děkuji všem ochotným.
uživatel
Miky74
10.06.2007, 00:08.20

RE: Philips 6010+Gital+SkylinkEmu

Pokud vím, tak SW, který umí spolupracovat s Gitalkou neumí EMU. A naopak, zatím jsem se nesetkal se SW pro EMU, který by spolupracoval s Gitalkou.
Jinak obecněji - pro EMU je třeba FUN nebo GOLD karta s příslušnou náplní, s CL, SL, Gitalkou,... nejde spustit režim EMU a pokud se přehodí originál karta a GOLD (FUN), restartuje se přijímač.
uživatel
monterjirk
10.06.2007, 11:14.08

RE: Philips 6010+Gital+SkylinkEmu

Jedna moznost existuje, ale je vyrzne drha a naziva se s*****g ale bude fungovat.
uživatel
linuxik