Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.06.2007, 18:43.22

Wimbledon 2007 na 28,2E

Letošní Wimbledon opět FTA na 28,2E 12441V v multipřenosech.
Letos poprvé i s =jestřábím okem=.Od 25.června do 08.července.
uživatel
MarekS
09.06.2007, 19:09.19

RE:

No, to bude pěkný. Zajímalo by mě, jak to mají s těma právama. Tam běží v multipřenosech olympiáda, MS ve fotbale taky se tam dalo sledovat spousta zápasů. A ČT v tý době kódovala pro jistoty i sportovní zprávy na ČT24. Záhada.
uživatel
vortimond
09.06.2007, 19:31.42

RE: Wimbledon 2007 na 28,2E

Jojo,záhada to neni,jen holá realita.Vesele se řítíme mezi rozvojové země.Např. ceny přístupových karet/TaT,Gital/.Platíš měsíčně daně,koncese atd. jako vůl a pak ještě tohle.Nebo =zkušební= vysílání Public TV,jěště se ani nerozkoukali a už kodujou....Ale co,může být ještě hůř viz. ceny Skylink.
Na Wimbledon se moc těšim,BBC dělá dobře řemeslo.
uživatel
MarekS
09.06.2007, 20:02.31

RE: Wimbledon 2007 na 28,2E

ked sa ešte stale da..........!
uživatel
mat
10.06.2007, 08:31.48

To Vortimond:

Je pravda, ze CT kodovala sportovni zpravy na CT24, ovsem na CT4 SPORT jelo MS ve fotbale 2006 naprosto volne, to jsem nepochopil uz vubec!!! Wimbledon na BBCi parada...
uživatel
Vacul