| 09.06.2007, 18:43.22 | |
Wimbledon 2007 na 28,2ELetošní Wimbledon opět FTA na 28,2E 12441V v multipřenosech.Letos poprvé i s =jestřábím okem=.Od 25.června do 08.července. |
![]() MarekS |
| 09.06.2007, 19:09.19 | |
RE:No, to bude pěkný. Zajímalo by mě, jak to mají s těma právama. Tam běží v multipřenosech olympiáda, MS ve fotbale taky se tam dalo sledovat spousta zápasů. A ČT v tý době kódovala pro jistoty i sportovní zprávy na ČT24. Záhada. |
![]() vortimond |
| 09.06.2007, 19:31.42 | |
RE: Wimbledon 2007 na 28,2EJojo,záhada to neni,jen holá realita.Vesele se řítíme mezi rozvojové země.Např. ceny přístupových karet/TaT,Gital/.Platíš měsíčně daně,koncese atd. jako vůl a pak ještě tohle.Nebo =zkušební= vysílání Public TV,jěště se ani nerozkoukali a už kodujou....Ale co,může být ještě hůř viz. ceny Skylink.Na Wimbledon se moc těšim,BBC dělá dobře řemeslo. |
![]() MarekS |
| 09.06.2007, 20:02.31 | |
RE: Wimbledon 2007 na 28,2Eked sa ešte stale da..........! |
![]() mat |
| 10.06.2007, 08:31.48 | |
To Vortimond:Je pravda, ze CT kodovala sportovni zpravy na CT24, ovsem na CT4 SPORT jelo MS ve fotbale 2006 naprosto volne, to jsem nepochopil uz vubec!!! Wimbledon na BBCi parada... |
![]() Vacul |