| 09.06.2007, 19:17.15 | |
Titulky do Fergusona.Zná někdo nějaký dobrý odkaz na titulky ?Kolik filmů se do ferdy vejde ? Jak to vlastně funguje ? |
![]() Incomplete |
| 10.06.2007, 11:20.03 | |
RE: Titulky do Fergusona.titulky.com, 1 film, max 63 kb,subtitlem Workshopem přetransformuješ soubory sub nebo srt na txt (microDVD), txt potom na irs programem TXT2IRSv04 a přes kod 24680 tím samým pošleš do fergusna. |
![]() klokan |
| 10.06.2007, 14:00.21 | |
RE: Titulky do Fergusona.Pak už je jedno kde ten film dávají ??? A jak se aktivují ? |
![]() Incomplete |
| 10.06.2007, 20:38.46 | |
RE: Titulky do Fergusona.je to jedno,aktivují se tlač. sub vol a ch se synchronizují |
![]() klokan |