Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.06.2007, 19:17.15

Titulky do Fergusona.

Zná někdo nějaký dobrý odkaz na titulky ?
Kolik filmů se do ferdy vejde ?
Jak to vlastně funguje ?
uživatel
Incomplete
10.06.2007, 11:20.03

RE: Titulky do Fergusona.

titulky.com, 1 film, max 63 kb,subtitlem Workshopem přetransformuješ soubory sub nebo srt na txt (microDVD), txt potom na irs programem TXT2IRSv04 a přes kod 24680 tím samým pošleš do fergusna.
uživatel
klokan
10.06.2007, 14:00.21

RE: Titulky do Fergusona.

Pak už je jedno kde ten film dávají ??? A jak se aktivují ?
uživatel
Incomplete
10.06.2007, 20:38.46

RE: Titulky do Fergusona.

je to jedno,aktivují se tlač. sub vol a ch se synchronizují
uživatel
klokan