| 09.06.2007, 21:30.34 | |
SlovakLinkBezi vam SlovakLink v EMU ?nebo uz je mrtvej ? |
![]() trtsoft |
| 09.06.2007, 21:36.05 | |
RÉ. slovaklingjede |
![]() kapr |
| 09.06.2007, 21:52.48 | |
Možnáje chyba i u mně, ale asi 4 týdny pozoruji, že STV 1 nabíhá dost dlouho a STV 2 nejde vůbec. Markíza a Jojka jede jak po másle. |
![]() Louskacek |
| 09.06.2007, 23:19.06 | |
re:Louskacekjo,...JOJ-ka jede obzvlášť jak po másle,...jde totiž volně - FTA - víc než měsíc... |
![]() hlek |
| 10.06.2007, 00:10.33 | |
To hlekTo jsem si všiml. Nicméně tím hlavním co jsem chtěl sdělit, bylo - v souladu s tématem - že pozoruju taktéž problémy s částí paketu SkyLink... |
![]() Louskacek |