Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.06.2007, 21:30.34

SlovakLink

Bezi vam SlovakLink v EMU ?
nebo uz je mrtvej ?
uživatel
trtsoft
09.06.2007, 21:36.05

RÉ. slovakling

jede
uživatel
kapr
09.06.2007, 21:52.48

Možná

je chyba i u mně, ale asi 4 týdny pozoruji, že STV 1 nabíhá dost dlouho a STV 2 nejde vůbec. Markíza a Jojka jede jak po másle.
uživatel
Louskacek
09.06.2007, 23:19.06

re:Louskacek

jo,...JOJ-ka jede obzvlášť jak po másle,...jde totiž volně - FTA - víc než měsíc...
uživatel
hlek
10.06.2007, 00:10.33

To hlek

To jsem si všiml. Nicméně tím hlavním co jsem chtěl sdělit, bylo - v souladu s tématem - že pozoruju taktéž problémy s částí paketu SkyLink...
uživatel
Louskacek