Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.06.2007, 21:34.32

Titulky do dreamboxu

Nevie niekto o programe na prevod titulkov do formátu .dtc? Okrem drtiča existuje ešte niečo?
uživatel
0128
10.06.2007, 00:54.51

RE: Titulky do dreamboxu

dneska si uz nevspomenu ale zitra se ozvu pokud nikdo neporadi
uživatel
sta
10.06.2007, 10:22.36

RE: Titulky do dreamboxu

ok diky,zatial nikto neporadil...
uživatel
0128
10.06.2007, 11:08.20

RE: Titulky do dreamboxu

Nainštaluj si stahovač titulkov do dreamu a máš pokoj.Titulky maš už v dtc.
uživatel
Ufonec
10.06.2007, 11:35.23

RE: Titulky do dreamboxu

A môžem poprosiť o radu, ako si ho nainštalovať?
uživatel
0128
10.06.2007, 11:54.42

RE: Titulky do dreamboxu

http://czdream.wz.cz/app/index.html a tady jsou jeste odkazy na titulky s dtc http://kaltensat.wz.cz/ http://machi.cz/titulky/
uživatel
sta
10.06.2007, 11:54.46

RE: Titulky do dreamboxu

Ak chceš pošlem Ti ho cez Skype.Moje Skype meno je ufonec1.
uživatel
Ufonec
10.06.2007, 11:58.24

RE: Titulky do dreamboxu

Nemám skype, do mailu sa to nedá poslať?
uživatel
0128
10.06.2007, 11:58.56

RE: Titulky do dreamboxu

Môj mail je holis@stonline.sk...
uživatel
0128
10.06.2007, 12:33.19

RE: Titulky do dreamboxu

Dufam že Ti to prišlo.
uživatel
Ufonec
10.06.2007, 17:33.30

titulky

prosim ta posli mi to tiez na easy67@azet.sk,dik
uživatel
easy
10.06.2007, 20:29.19

RE: Titulky do dreamboxu

Program se jmenuje wdrtič. Je na mnoha místech.
uživatel
Antonín