| 09.06.2007, 21:34.32 | |
Titulky do dreamboxuNevie niekto o programe na prevod titulkov do formátu .dtc? Okrem drtiča existuje ešte niečo? |
![]() 0128 |
| 10.06.2007, 00:54.51 | |
RE: Titulky do dreamboxudneska si uz nevspomenu ale zitra se ozvu pokud nikdo neporadi |
![]() sta |
| 10.06.2007, 10:22.36 | |
RE: Titulky do dreamboxuok diky,zatial nikto neporadil... |
![]() 0128 |
| 10.06.2007, 11:08.20 | |
RE: Titulky do dreamboxuNainštaluj si stahovač titulkov do dreamu a máš pokoj.Titulky maš už v dtc. |
![]() Ufonec |
| 10.06.2007, 11:35.23 | |
RE: Titulky do dreamboxuA môžem poprosiť o radu, ako si ho nainštalovať? |
![]() 0128 |
| 10.06.2007, 11:54.42 | |
RE: Titulky do dreamboxuhttp://czdream.wz.cz/app/index.html a tady jsou jeste odkazy na titulky s dtc http://kaltensat.wz.cz/ http://machi.cz/titulky/ |
![]() sta |
| 10.06.2007, 11:54.46 | |
RE: Titulky do dreamboxuAk chceš pošlem Ti ho cez Skype.Moje Skype meno je ufonec1. |
![]() Ufonec |
| 10.06.2007, 11:58.24 | |
RE: Titulky do dreamboxuNemám skype, do mailu sa to nedá poslať? |
![]() 0128 |
| 10.06.2007, 11:58.56 | |
RE: Titulky do dreamboxuMôj mail je holis@stonline.sk... |
![]() 0128 |
| 10.06.2007, 12:33.19 | |
RE: Titulky do dreamboxuDufam že Ti to prišlo. |
![]() Ufonec |
| 10.06.2007, 17:33.30 | |
titulkyprosim ta posli mi to tiez na easy67@azet.sk,dik |
![]() easy |
| 10.06.2007, 20:29.19 | |
RE: Titulky do dreamboxuProgram se jmenuje wdrtič. Je na mnoha místech. |
![]() Antonín |