| 09.06.2007, 22:19.11 | |
Zdielanie na SkystarProsim vas mam Skystar 2 pouzivam ALT-DVB 2.6 a plugins pouzivam Vplug.dll a S2emu.dll a dasa pod tymto zdielat alebo ako sa da zdielat nevieti mi niekdo poraditdakujem dakujem ICQ:475 898 750 |
![]() intel |
| 10.06.2007, 11:14.29 | |
RE: Zdielanie na SkystarWinCsc |
![]() noha |