| 09.06.2007, 22:27.45 | |
Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??Stiahol som SBCL program pre Premiere , prepojil PC s fergusom, v menu sharingu nastavil čo som vedel a nič, SBCL generoval nejaké čísla ale obrazovka ostala čierna ??? |
![]() Templar |
| 09.06.2007, 22:32.41 | |
RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??Sharing mode - newcamdCASYSTEM - nagra TRY EMU - no TIMEOUT DELAY - 2000 |
![]() tommix |
| 09.06.2007, 22:44.05 | |
RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??tieto nastavenia som urobil v príjmači ale ako dalej v PC, spustil som SBCL program a v kolonke TUNER RS232 , Ferguson a COM 1 . a dalej ??? |
![]() Templar |
| 09.06.2007, 22:49.42 | |
RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??Ak si si stiahol SBCL na PREMIERE, tak tam netreba nič nastavovať, mne to išlo bez nastavenia. Ak ti nejde na prvý krát ako ho spustíš, tak ho vypni (zamknij) a opäť spusť. Skúšaj to dovtedy kým ti po pár sekundách nenaskočí. |
![]() tommix |
| 09.06.2007, 23:00.54 | |
RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??Někdy pomůče nakopírovat si složku s SBCL přímo do kořene disku ( C/SBCL ),program nemá rád složitou cestu pro spuštění (např z plochy).To jsem si někde přečetl a mně to pomohlo. |
![]() broncek |
| 09.06.2007, 23:26.40 | |
RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??dakujem pekne za pomoc už to šlape prajem príjemnú noc |
![]() Templar |
| 10.06.2007, 01:33.53 | |
RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??Nevím jak kdo , ale mě to šlape lépe a rychleji pokud nastavímTIMEOUT DELAY 1995. |
![]() Incomplete |
| 10.06.2007, 03:34.14 | |
RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??to jsi to vylepsil 1995,myslim ze toto nebude mit zrovna nejakej vliv v podstate co se tyka programu SBCL a interniho dekodovani je jedno jaka hodnota tam bude nastavena.... |
![]() gsmobil |
| 10.06.2007, 09:49.55 | |
RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??Prosím o radu. Ferguson 3318SE. Nastavil jsem vše jak je tu popsáno. Když pustím SBCL, tak se nic neděje, přijímač nereaguje, jako by nebylo spojení mezi PC a přijímačem. Když najedu na Premie....,také nic. Nevíte někdo proč mi to nejde.Děkuji za radu. |
![]() Eskamoter |
| 10.06.2007, 10:30.04 | |
RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??musíš aktivovať plugin |
![]() Nalimm |
| 10.06.2007, 10:46.12 | |
RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??Plugin jsem aktivoval, ale co dále. Píše to:10:44:50: [1] Filtr 1 aktywny - PID: 20. 10:44:50: [1] Filtr 2 aktywny - PID: 255. A co dál,s přijímačem to ani nehne, nic se neděje. |
![]() Eskamoter |
| 10.06.2007, 11:28.20 | |
RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??Nagra v S2emu aktivovaná? |
![]() Nalimm |
| 10.06.2007, 11:28.38 | |
RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??Už to jede. Díky. |
![]() Eskamoter |