Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.06.2007, 22:27.45

Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??

Stiahol som SBCL program pre Premiere , prepojil PC s fergusom, v menu sharingu nastavil čo som vedel a nič, SBCL generoval nejaké čísla ale obrazovka ostala čierna ???
uživatel
Templar
09.06.2007, 22:32.41

RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??

Sharing mode - newcamd
CASYSTEM - nagra
TRY EMU - no
TIMEOUT DELAY - 2000
uživatel
tommix
09.06.2007, 22:44.05

RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??

tieto nastavenia som urobil v príjmači ale ako dalej v PC, spustil som SBCL program a v kolonke TUNER RS232 , Ferguson a COM 1 . a dalej ???
uživatel
Templar
09.06.2007, 22:49.42

RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??

Ak si si stiahol SBCL na PREMIERE, tak tam netreba nič nastavovať, mne to išlo bez nastavenia. Ak ti nejde na prvý krát ako ho spustíš, tak ho vypni (zamknij) a opäť spusť. Skúšaj to dovtedy kým ti po pár sekundách nenaskočí.
uživatel
tommix
09.06.2007, 23:00.54

RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??

Někdy pomůče nakopírovat si složku s SBCL přímo do kořene disku ( C/SBCL ),program nemá rád složitou cestu pro spuštění (např z plochy).To jsem si někde přečetl a mně to pomohlo.
uživatel
broncek
09.06.2007, 23:26.40

RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??

dakujem pekne za pomoc už to šlape prajem príjemnú noc
uživatel
Templar
10.06.2007, 01:33.53

RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??

Nevím jak kdo , ale mě to šlape lépe a rychleji pokud nastavím
TIMEOUT DELAY 1995.
uživatel
Incomplete
10.06.2007, 03:34.14

RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??

to jsi to vylepsil 1995,myslim ze toto nebude mit zrovna nejakej vliv v podstate co se tyka programu SBCL a interniho dekodovani je jedno jaka hodnota tam bude nastavena....
uživatel
gsmobil
10.06.2007, 09:49.55

RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??

Prosím o radu. Ferguson 3318SE. Nastavil jsem vše jak je tu popsáno. Když pustím SBCL, tak se nic neděje, přijímač nereaguje, jako by nebylo spojení mezi PC a přijímačem. Když najedu na Premie....,také nic. Nevíte někdo proč mi to nejde.Děkuji za radu.
uživatel
Eskamoter
10.06.2007, 10:30.04

RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??

musíš aktivovať plugin
uživatel
Nalimm
10.06.2007, 10:46.12

RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??

Plugin jsem aktivoval, ale co dále. Píše to:
10:44:50: [1] Filtr 1 aktywny - PID: 20.
10:44:50: [1] Filtr 2 aktywny - PID: 255.
A co dál,s přijímačem to ani nehne, nic se neděje.
uživatel
Eskamoter
10.06.2007, 11:28.20

RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??

Nagra v S2emu aktivovaná?
uživatel
Nalimm
10.06.2007, 11:28.38

RE: Ako spojazdniť SBCL na fergusone ??

Už to jede. Díky.
uživatel
Eskamoter