Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.02.2008, 21:06.33

Topfield TF 6000CR

Známá mě dneska poprosila o radu ohledně nějakého spolehlivého sat.kompletu na příjem CS-link.Našel jsem dnes v jednom letáku komplet s tímto typem.Nikdy jsem jej v ruce neměl a tak se tímto chci zeptat majitelů tohoto typu jak jsou s ním spokojeni.Díky.
uživatel
BIDLO
13.02.2008, 22:34.05

RE: Topfield TF 6000CR

tak na tento to nebude, stačí si to tu vyhledat
uživatel
poky1
14.02.2008, 00:46.11

RE: Topfield TF 6000CR

pro nenáročné nic nehonit neladit ,stroj ok
uživatel
pierrepetr
14.02.2008, 09:18.56

RE:Topfield TF6000CR

pierrepetr:díky za info.Ona to chce jen na české programy.Za pět táců spolu s kartou TaT Standart a 80cm parabolou na 2 satelity si myslím,že to zase není tak špatný kup.
uživatel
BIDLO
14.02.2008, 10:02.49

bidlo

pokud to není nějaké poslední dodávka,tak bych to nekupoval.
Existuje výrobní serie,která měla dost nedostatků,viz. dobže míněná rada od Pokyho.....
uživatel
Saxon