| 13.02.2008, 21:06.33 | |
Topfield TF 6000CRZnámá mě dneska poprosila o radu ohledně nějakého spolehlivého sat.kompletu na příjem CS-link.Našel jsem dnes v jednom letáku komplet s tímto typem.Nikdy jsem jej v ruce neměl a tak se tímto chci zeptat majitelů tohoto typu jak jsou s ním spokojeni.Díky. |
![]() BIDLO |
| 13.02.2008, 22:34.05 | |
RE: Topfield TF 6000CRtak na tento to nebude, stačí si to tu vyhledat |
![]() poky1 |
| 14.02.2008, 00:46.11 | |
RE: Topfield TF 6000CRpro nenáročné nic nehonit neladit ,stroj ok |
![]() pierrepetr |
| 14.02.2008, 09:18.56 | |
RE:Topfield TF6000CRpierrepetr:díky za info.Ona to chce jen na české programy.Za pět táců spolu s kartou TaT Standart a 80cm parabolou na 2 satelity si myslím,že to zase není tak špatný kup. |
![]() BIDLO |
| 14.02.2008, 10:02.49 | |
bidlopokud to není nějaké poslední dodávka,tak bych to nekupoval.Existuje výrobní serie,která měla dost nedostatků,viz. dobže míněná rada od Pokyho..... |
![]() Saxon |