| 13.02.2008, 21:16.33 | |
HBO COMEDYJde vám dnes večer?Mám RODINU za 350Kč + HBO.Včera to šlo a dnes mi to háže hlášku že to chce autorizaci |
![]() Vojda |
| 13.02.2008, 21:20.09 | |
RE: HBO COMEDYme taky nejde |
![]() Pepik71 |
| 13.02.2008, 21:43.59 | |
RE: HBO COMEDYTaky nejde,už od rána. |
![]() Sony |
| 13.02.2008, 21:45.14 | |
RE: HBO COMEDYu mne ok |
![]() mik |
| 13.02.2008, 21:49.41 | |
RE: HBO COMEDYTaké nejde, včera ok |
![]() marf1 |