Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.02.2008, 21:16.33

HBO COMEDY

Jde vám dnes večer?Mám RODINU za 350Kč + HBO.
Včera to šlo a dnes mi to háže hlášku že to chce autorizaci
uživatel
Vojda
13.02.2008, 21:20.09

RE: HBO COMEDY

me taky nejde
uživatel
Pepik71
13.02.2008, 21:43.59

RE: HBO COMEDY

Taky nejde,už od rána.
uživatel
Sony
13.02.2008, 21:45.14

RE: HBO COMEDY

u mne ok
uživatel
mik
13.02.2008, 21:49.41

RE: HBO COMEDY

Také nejde, včera ok
uživatel
marf1