| 13.02.2008, 21:39.44 | |
mach1.wsnevíte někdo kam se ztratila tato stránka? |
![]() sat1 |
| 13.02.2008, 21:50.43 | |
RE: mach1.wsuz asi skoro 14dni nebezi,za posledni pulrok se stalo asi 2krat,ze mach1 forum nejelo vzdycky tak 7-10dni,tak snad brzy zase pobezi :(( |
![]() bbcman |
| 13.02.2008, 22:52.40 | |
bbcano je to tak..... :-/ |
![]() cb21 |