| 13.02.2008, 22:32.53 | |
pro majitele GI 870Nový soft z 12.2. zatím pouze pro tento model, je OK. |
![]() poky1 |
| 14.02.2008, 00:44.09 | |
RE: pro majitele GI 870zkus a napiš,nebo je to konstatování? |
![]() pierrepetr |
| 14.02.2008, 09:58.34 | |
RE: pro majitele GI 870Když píšu že je OK, tak ho mám otestovaný! :8) |
![]() poky1 |