| 14.02.2008, 10:31.11 | |
problém-pobeditnemůžu otevřít pobedit.před týdnem mi to ještě šlo.kde je problém? |
![]() milven |
| 14.02.2008, 10:38.54 | |
ohledně popeditTo už jsem jednou řešil u známého,který měl podobný problém,popedit nešel otevřít(pouze starší verze),došlo ktomu zřejmě špatnou doinstalací některých kodeků do PC ze strany uživatele.Bylo nutno reinstalovat systém a zase šlo vše OK,PS.můžeš zkusit bod obnovení ke staršímu datu,kdy popedit ještě šel,víc nemohu poradit.:8) |
![]() dadal |