Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 10:31.11

problém-pobedit

nemůžu otevřít pobedit.před týdnem mi to ještě šlo.kde je problém?
uživatel
milven
14.02.2008, 10:38.54

ohledně popedit

To už jsem jednou řešil u známého,který měl podobný problém,popedit nešel otevřít(pouze starší verze),došlo ktomu zřejmě špatnou doinstalací některých kodeků do PC ze strany uživatele.Bylo nutno reinstalovat systém a zase šlo vše OK,PS.můžeš zkusit bod obnovení ke staršímu datu,kdy popedit ještě šel,víc nemohu poradit.
:8)
uživatel
dadal