| 14.02.2008, 09:43.29 | |
pro ty co poradiznamy koupil komplet a je problem lnb1 dam funguje,lnb2 dam funguje,dam je vedle sebe funguje pouze lnb1 i kdyz obejdu diseq a dam to primo,jak jsou vedle sebe tak jde jen jeden a astru 19 nechytim o to neni mozne vzhledem k sile signalu.proc??????prijimac i kabely v poradku |
![]() uai1 |
| 14.02.2008, 09:51.20 | |
RE: pro ty co poradiv primači nastavit digesc a,b,c aby fungoval prepinač |
![]() assassin1 |
| 14.02.2008, 09:53.46 | |
re:tvuj prispevek je zmateny ,ale zkusim ti to vysvetlit. Musis napsat co chces chytat jake druzice predpokladam ze astru 3A a astru 1 cili 23,5 stupne a 19,2 stupne , jakou mas antenu predpokladam , ze 80 cm prumer.Ted ti napisu postup montaze , budes delat takzvany multifocus takze jako stredove lnb das astru 3A disegs vstup 1 a vedle lnb 1 z pohledu za antenou vlevo das lnb 2 astru 19,2 co nejvic k sobe v sat. prijimaci navolis disegs 1 astru 3A a 2 vstup astru 19,2 . Ted zacnes hledat signal astry 3A az ho najdes co mozna nejlepsi prepnes na vstup 2 a mel bys mit signal i na astru 19,2 pokud jemne budes hybat lnb 2 ne antenou melo by to jit hodne zdaru R^ |
![]() viper |
| 14.02.2008, 10:05.27 | |
pro ty co poradinic neni zmatene ber ze neni diseq dam stredovy lnb1 propojim s stb naladim 23,5astru funguje 90% signal,dale odpojim ho dam lnb2 vedle do bryli zapojim a hledam astru19,2 a nenajdu neni signal,vyndam lnb1 z drzaku dam do kapsy a ejhle astra19,2 99%signal |
![]() uai1 |
| 14.02.2008, 10:15.57 | |
RE: pro ty co poradia to si skušal co som ti ja napisal |
![]() assassin1 |
| 14.02.2008, 10:20.16 | |
assassin1samozrejme mel jsem i svuj stb ssebou ale diseq s tim nema nic spolecneho kdyz jsem ho vynechal proste kdyz jsou vedle sebe tak ten jeden nejde a to me zajima proc |
![]() uai1 |
| 14.02.2008, 10:27.12 | |
dodatekkdyz jsem mezi stb a lnb dal vyhledavac/lidl/tak na jednom to funguje jak ma a na druhem skace,kdyz od nej odpojim lnb tak ztichne zapojim a skace jako by se rusily mezi sebou ja mam u sebe 4 lnb tak skusim dva vyndat a dam ty a uvidim jen me rozciluje ze si to vsichni vymysli kdyz je nejhorsi posasi a 2-3 hodiny na strese nic moc |
![]() uai1 |
| 14.02.2008, 11:08.30 | |
RE: pro ty co poradiJestli máš 60 parabolu tak to tam nedáš prostě by se ty konvertory museli překrývat musíš mít 80 par pak je to bez problémů. |
![]() ZDK1 |
| 14.02.2008, 11:57.02 | |
ZDK1je 80 |
![]() uai1 |
| 14.02.2008, 12:03.33 | |
RE: pro ty co poradiTo jsou ty hypermarket komplety!!! |
![]() Zip |
| 14.02.2008, 12:35.08 | |
RE: pro ty co poradivšechno poskládaný z nejlevnějších komponent. |
![]() sirda |
| 14.02.2008, 17:50.13 | |
RE: pro ty co poradije mi to jasný, to máš ten skvělej komplet STRONG za pět tisíc viď? |
![]() joudisboy |
| 14.02.2008, 18:55.18 | |
joudisboyty o tom neco vis???? |
![]() uai1 |
| 14.02.2008, 19:13.16 | |
RE: pro ty co poradiJeden si to koupil byl jsem to namontovat hroznej krám i ty komponenty už bych nešel ani za nic.... |
![]() ZDK1 |
| 14.02.2008, 19:44.32 | |
RE: pro ty co poraditen samý problém, jeden konvertor nejde, dáš tam jinej přijímač- jede, dáš na ten nefungující konvertor jinej přijímač- jede, absolutně bez logiky, asi nemá cenu to nějak hrotit, zkus prostě jinej konvertor, každopádně tenhle komplet těžká slabota ale nekup to za ty prachy, lidi koukaj jenom na peníze |
![]() joudisboy |
| 14.02.2008, 20:22.54 | |
joudisboynavic kdyz tam necham vyhledavac tak piska i kdyz vypnu satelit je to normalni ze i po vypnuti jde napeti do lnb???me na vantage vypne a hotovo |
![]() uai1 |
| 14.02.2008, 20:25.50 | |
RE: pro ty co poradimyslím že napájení pro konvertor jede i když je přijímač ve standby |
![]() joudisboy |
| 14.02.2008, 20:36.06 | |
napájení pro konvertor jedeje mozny ze by to mohl nekdo takto vyrabet pisou ze vyrobce je sony a to nekdo kritizoval stb z lidlu mel jsem ho a to byl proti tomuhle luxus co je ten strong za kram to se nevidi ale oni tomu nerozumi a prodejce ho vychvalil tak to koupily |
![]() uai1 |
| 14.02.2008, 20:43.46 | |
RE: pro ty co poraditak to je vostrý, prej SONY :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() joudisboy |
| 14.02.2008, 20:49.37 | |
kouknihttp://av.itek.cz/video-technika-satelitni-technika/508666-Strong-SRT-6500-Digitalni |
![]() uai1 |
| 14.02.2008, 21:00.48 | |
RE: pro ty co poradiŠmejd první kategorie.Vadné komponenty.Ale lidi jsou jak pitomý.Kopuí to,protože je to levné.Tak ať si to užijí |
![]() Fero Ch |
| 14.02.2008, 21:19.52 | |
RE: pro ty co poraditak to je von kamaráde, nejvypečenější kousek mezi vypečenými a to nemluvím o tý parabole co je v kompletu, tak luxusní mechaniku jsem ještě neviděl, parabola jde dosměrovávat bez povolení šroubů, stačí přihnout na jednu nebo druhou stranu, moc se těším až přijde silnější vítr ;P |
![]() joudisboy |
| 14.02.2008, 21:25.32 | |
RE: pro ty co poradito mě ani nepřipomínejte,před chvilkou sem přijel a dělal jsem to od 16 hod,jindy mám za tu dobu 3 montáže ,hrůza za 5000 i s kartou na furt,takovej šit |
![]() pierrepetr |