Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 09:43.29

pro ty co poradi

znamy koupil komplet a je problem lnb1 dam funguje,lnb2 dam funguje,dam je vedle sebe funguje pouze lnb1 i kdyz obejdu diseq a dam to primo,jak jsou vedle sebe tak jde jen jeden a astru 19 nechytim o to neni mozne vzhledem k sile signalu.proc??????prijimac i kabely v poradku
uživatel
uai1
14.02.2008, 09:51.20

RE: pro ty co poradi

v primači nastavit digesc a,b,c aby fungoval prepinač
uživatel
assassin1
14.02.2008, 09:53.46

re:

tvuj prispevek je zmateny ,ale zkusim ti to vysvetlit. Musis napsat co chces chytat jake druzice predpokladam ze astru 3A a astru 1 cili 23,5 stupne a 19,2 stupne , jakou mas antenu predpokladam , ze 80 cm prumer.Ted ti napisu postup montaze , budes delat takzvany multifocus takze jako stredove lnb das astru 3A disegs vstup 1 a vedle lnb 1 z pohledu za antenou vlevo das lnb 2 astru 19,2 co nejvic k sobe v sat. prijimaci navolis disegs 1 astru 3A a 2 vstup astru 19,2 . Ted zacnes hledat signal astry 3A az ho najdes co mozna nejlepsi prepnes na vstup 2 a mel bys mit signal i na astru 19,2 pokud jemne budes hybat lnb 2 ne antenou melo by to jit hodne zdaru R^
uživatel
viper
14.02.2008, 10:05.27

pro ty co poradi

nic neni zmatene ber ze neni diseq dam stredovy lnb1 propojim s stb naladim 23,5astru funguje 90% signal,dale odpojim ho dam lnb2 vedle do bryli zapojim a hledam astru19,2 a nenajdu neni signal,vyndam lnb1 z drzaku dam do kapsy a ejhle astra19,2 99%signal
uživatel
uai1
14.02.2008, 10:15.57

RE: pro ty co poradi

a to si skušal co som ti ja napisal
uživatel
assassin1
14.02.2008, 10:20.16

assassin1

samozrejme mel jsem i svuj stb ssebou ale diseq s tim nema nic spolecneho kdyz jsem ho vynechal proste kdyz jsou vedle sebe tak ten jeden nejde a to me zajima proc
uživatel
uai1
14.02.2008, 10:27.12

dodatek

kdyz jsem mezi stb a lnb dal vyhledavac/lidl/tak na jednom to funguje jak ma a na druhem skace,kdyz od nej odpojim lnb tak ztichne zapojim a skace jako by se rusily mezi sebou ja mam u sebe 4 lnb tak skusim dva vyndat a dam ty a uvidim jen me rozciluje ze si to vsichni vymysli kdyz je nejhorsi posasi a 2-3 hodiny na strese nic moc
uživatel
uai1
14.02.2008, 11:08.30

RE: pro ty co poradi

Jestli máš 60 parabolu tak to tam nedáš prostě by se ty konvertory museli překrývat musíš mít 80 par pak je to bez problémů.
uživatel
ZDK1
14.02.2008, 11:57.02

ZDK1

je 80
uživatel
uai1
14.02.2008, 12:03.33

RE: pro ty co poradi

To jsou ty hypermarket komplety!!!
uživatel
Zip
14.02.2008, 12:35.08

RE: pro ty co poradi

všechno poskládaný z nejlevnějších komponent.
uživatel
sirda
14.02.2008, 17:50.13

RE: pro ty co poradi

je mi to jasný, to máš ten skvělej komplet STRONG za pět tisíc viď?
uživatel
joudisboy
14.02.2008, 18:55.18

joudisboy

ty o tom neco vis????
uživatel
uai1
14.02.2008, 19:13.16

RE: pro ty co poradi

Jeden si to koupil byl jsem to namontovat hroznej krám i ty komponenty už bych nešel ani za nic....
uživatel
ZDK1
14.02.2008, 19:44.32

RE: pro ty co poradi

ten samý problém, jeden konvertor nejde, dáš tam jinej přijímač- jede, dáš na ten nefungující konvertor jinej přijímač- jede, absolutně bez logiky, asi nemá cenu to nějak hrotit, zkus prostě jinej konvertor, každopádně tenhle komplet těžká slabota ale nekup to za ty prachy, lidi koukaj jenom na peníze
uživatel
joudisboy
14.02.2008, 20:22.54

joudisboy

navic kdyz tam necham vyhledavac tak piska i kdyz vypnu satelit je to normalni ze i po vypnuti jde napeti do lnb???me na vantage vypne a hotovo
uživatel
uai1
14.02.2008, 20:25.50

RE: pro ty co poradi

myslím že napájení pro konvertor jede i když je přijímač ve standby
uživatel
joudisboy
14.02.2008, 20:36.06

napájení pro konvertor jede

je mozny ze by to mohl nekdo takto vyrabet pisou ze vyrobce je sony a to nekdo kritizoval stb z lidlu mel jsem ho a to byl proti tomuhle luxus co je ten strong za kram to se nevidi ale oni tomu nerozumi a prodejce ho vychvalil tak to koupily
uživatel
uai1
14.02.2008, 20:43.46

RE: pro ty co poradi

tak to je vostrý, prej SONY :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
joudisboy
14.02.2008, 20:49.37

koukni

http://av.itek.cz/video-technika-satelitni-technika/508666-Strong-SRT-6500-Digitalni
uživatel
uai1
14.02.2008, 21:00.48

RE: pro ty co poradi

Šmejd první kategorie.Vadné komponenty.Ale lidi jsou jak pitomý.Kopuí to,protože je to levné.Tak ať si to užijí
uživatel
Fero Ch
14.02.2008, 21:19.52

RE: pro ty co poradi

tak to je von kamaráde, nejvypečenější kousek mezi vypečenými a to nemluvím o tý parabole co je v kompletu, tak luxusní mechaniku jsem ještě neviděl, parabola jde dosměrovávat bez povolení šroubů, stačí přihnout na jednu nebo druhou stranu, moc se těším až přijde silnější vítr ;P
uživatel
joudisboy
14.02.2008, 21:25.32

RE: pro ty co poradi

to mě ani nepřipomínejte,před chvilkou sem přijel a dělal jsem to od 16 hod,jindy mám za tu dobu 3 montáže ,hrůza za 5000 i s kartou na furt,takovej šit
uživatel
pierrepetr