| 14.02.2008, 07:33.44 | |
EurosportIde teraz Eurosport (FTA) na Astre 19 alebo na Hotbirde 13.Ďakujem!!! |
![]() pihu |
| 14.02.2008, 07:56.12 | |
RE: EurosportAstra 19.2°E 12226 H -27500-3/4doposud free :O jak ještě dlouho, asi sledovat:www.entavio.de |
![]() vodnar |
| 14.02.2008, 09:10.56 | |
RE:EurosportPřesně tak.Zatím FTA i když stále doufám,že celý ten nesmyslný projekt jménem Entavio/Dolphin skončí časem v propadlišti dějin. |
![]() BIDLO |
| 14.02.2008, 09:12.39 | |
RE:kto povedal mne ide. |
![]() nika07 |
| 14.02.2008, 09:14.10 | |
RE:pardon nepatry sem. |
![]() nika07 |