Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 07:33.44

Eurosport

Ide teraz Eurosport (FTA) na Astre 19 alebo na Hotbirde 13.
Ďakujem!!!
uživatel
pihu
14.02.2008, 07:56.12

RE: Eurosport

Astra 19.2°E 12226 H -27500-3/4
doposud free :O jak ještě dlouho, asi sledovat:www.entavio.de
uživatel
vodnar
14.02.2008, 09:10.56

RE:Eurosport

Přesně tak.Zatím FTA i když stále doufám,že celý ten nesmyslný projekt jménem Entavio/Dolphin skončí časem v propadlišti dějin.
uživatel
BIDLO
14.02.2008, 09:12.39

RE:

kto povedal mne ide.
uživatel
nika07
14.02.2008, 09:14.10

RE:

pardon nepatry sem.
uživatel
nika07