Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.02.2008, 11:09.02

Clarke Tech 5000 HD

Má niekto uvedený prijímač? Ak ano Prosím ho o malú recenziu . A či je s ním spokojný......atd.........
uživatel
PopoDag
14.02.2008, 23:36.39

RE: Clarke Tech 5000 HD

mam ho doma cca 2 mesiace, mam combo s dvb-t. som spokojný, dobrý support , pvr aj pri hd. jediny problem je že cez scart mi občas vypadne farba, ak ideš cez hdmi tak nieje problem
uživatel
whistler
14.02.2008, 23:51.11

RE: Clarke Tech 5000 HD

Ak máš Skype prosím zavolaj mi na : vladiyno
uživatel
PopoDag