| 14.02.2008, 11:09.02 | |
Clarke Tech 5000 HDMá niekto uvedený prijímač? Ak ano Prosím ho o malú recenziu . A či je s ním spokojný......atd......... |
![]() PopoDag |
| 14.02.2008, 23:36.39 | |
RE: Clarke Tech 5000 HDmam ho doma cca 2 mesiace, mam combo s dvb-t. som spokojný, dobrý support , pvr aj pri hd. jediny problem je že cez scart mi občas vypadne farba, ak ideš cez hdmi tak nieje problem |
![]() whistler |
| 14.02.2008, 23:51.11 | |
RE: Clarke Tech 5000 HDAk máš Skype prosím zavolaj mi na : vladiyno |
![]() PopoDag |